Renginiai

Akcija ,,Priduodame makulatūrą“

Mūsų mokykla dalyvauja Gamtosauginių mokyklų programos ir Wrigley bendrovės kampanijos „Mažiau šiukšlių“ projekto įgyvendinime. Mokslo  metų pradžioje kiekviena klasė pasigamino popieriaus rinkimo dėžes ir pradėjo kaupti popieriaus atliekas. Kad makulatūrą rinkti būtų smagiau, dėžes papuošė: nuspalvino, išmargino įvairiais raštais. Į akciją mokiniai įtraukė mokyklos bendruomenę  ir tėvelius. Gegužės 12 d. į mokyklą buvo sunešta 2260 kg popieriaus, kurį UAB "Ecobazė" išvežė perdirbti.  

Užimtos vietos pradinėse klasėse : I-oji vieta 3b kl.; II-oji vieta 2c kl.; III-oji vieta 2a kl.

Tarp 5-10 klasių  I -ąją vietą laimėjo 6m; II -ąją -  5b; III -ąją -  9a klasės.


 

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
Biologijos mokytoja
Ankstesni įrašai


2017 m. balandžio 24-28 dienomis mokykloje vyko akcija "Pertrauka tyloje“. Dalyvavo 1-4 ir 5-10 klasių moksleiviai. 

Gegužės 5 d. mokykloje vyko Šokio diena. Jos tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą bei ugdyti kolektyviškumo jausmą. Ši tradicija gyvuoja jau daugiau nei 20 metų. Šių metų tema - „Laimingų žmonių planeta“. 

Balandžio 20 d. Naujininkų mokyklos mokiniai dalyvavo pamokose ne mokyklos erdvėse.

Balandžio 21 d. Naujininkų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo tradicinėje gamtos švarinimo akcijoje „Darom“.

Balandžio 21 d. mokykloje vyko renginys: ,,Vaikų Velykėlės 2017". Skirtas Naujininkų mokyklos priešmokyklinukams ir pirmokams, ir trečiokams.