Renginiai

Rugsėjo 1-osios šventė

Rugsėjo 1-osios rytas Naujininkų mokyklos bendruomenei prasidėjo šventiškai.  Skambant muzikai, visos klasės susirinko mokyklos kieme, kuriame vyko Rugsėjo 1-osios šventė „Vėrinys Lietuvai“. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius, Gediminas Urbonas, visus pasveikinti atvyko buvusi mokinė, Skaistė Besusparytė. Šventėje netrūko nei dainų, nei šokių. Buvo smagu išgirsti mokyklos choro atliekamą dainą „Vasaros motyvai“, pamatyti šokių grupės „Nova“ pasirodymą. Daugiausiai aplodismentų ir palaikymo šūksnių sulaukė pirmokai, Atėnė, Ieva ir Karolis, padeklamavę savo pirmuosius eilėraščius mokykloje.  Nustebino mūsų gretose pasirodę kiškis ir vilkas, kurie vėliau nusprendė pasilikti mokykloje. Šventė ėjo į pabaigą, renginio vedėjai gailėjo pasibaigusios vasaros, su nerimu ir viltimi laukė naujų mokslo metų, džiaugėsi susitikę seniai matytus draugus.

___________________________

Sigita Balčienė Įrašo autorius:
Sigita Balčienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Skelbiame pirmų klasių sąrašus.

Liepos 11 dieną papildėme kviečiamų mokytis mokinių eiles į atsilaisvinusias mokymosi vietas. Skelbiame

PAPILDYTĄ PRIIMTŲ MOKYTIS Į MOKYKLĄ MOKINIŲ SĄRAŠĄ

Šių vaikų tėvai mūsų mokyklos kvietimą mokytis matys prašymų teikimo sistemoje https://svietimas.vilnius.lt nuo liepos 18 dienos. Turėsite patvirtinti ketinimą rinktis mūsų mokyklą. Patvirtinimo terminas – ne vėliau kaip iki liepos 25 dienos. 

Birželio 16 dieną papildėme kviečiamų mokytis mokinių eiles į atsilaisvinusias mokymosi vietas. Skelbiame

PAPILDYTĄ PRIIMTŲ MOKYTIS Į MOKYKLĄ MOKINIŲ SĄRAŠĄ

Šių vaikų tėvai mūsų mokyklos kvietimą mokytis matys prašymų teikimo sistemoje https://svietimas.vilnius.lt nuo birželio 21 dienos. Turėsite patvirtinti ketinimą rinktis mūsų mokyklą. Patvirtinimo terminas – ne vėliau kaip iki birželio 25 dienos 24 val. 

Birželio 2 d. 6-8 klasių mokiniai vyko į tėvų darbovietes susipažinti su jų profesijomis.

Birželio antrosios popietę Naujininkų mokykloje sujudimas – dešimtokų išleistuvės.  Devintokai, šventės rengėjai, atlieka paskutinius pasiruošimo darbus.