Renginiai

Seniūnų taryba sveikina Vilnių su gimtadieniu

Ankstų sausio 25 dienos rytą Vilniaus Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba susirinko į mokyklą ir prieš pamokas sveikino visus mokyklos bendruomenės narius su 696 Vilniaus gimtadieniu, dalindami kiekvienam mokiniui, mokytojui, mokyklos darbuotojui Vilniaus proginį lipduką. Pirmas aukštas pasipuošė balionais, grojo muzika ir per multimediją buvo rodomi Vilniaus vaizdai.

___________________________

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė
Ankstesni įrašai


Šių metų sausio 24 dieną Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos 2018-2019 m. m.  olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų mokiniai.

Sausio 11-osios rytą visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ pagerbėme žuvusiųjų 1991m. už Lietuvos laisvę atminimą.

Miela Naujininkų mokyklos bendruomene,

Tik  metai, kupini ieškojimų, 
nerimo ir atradimų džiaugsmo, 
nuskaidrinti bendradarbiavimo ir pasitikėjimo,
turtingi prasmingų darbų ir reikšmingų pasiekimų,  gyvenime gražiausi.

Ramybės Jums Kūčių naktį.
Gausos Kalėdų dienomis.
Daug vilčių Naujaisiais metais.

Naujininkų mokyklos bendruomenė

Kalėdos — tai laukiamiausia žiemos šventė, kurios vienodai laukia ir maži, ir dideli, tai stebuklo kupinos akimirkos, praleistos artimiausiųjų apsuptyje bei ramus metas, suteikiantis galimybę sustoti ir pagalvoti.
Šių metų gruodžio 20 d. per 6 pamoką mūsų mokykloje vyko Kalėdinis renginys, 

Gruodžio 20-osios mokyklos priešmokyklinukai laukė su jauduliu ir džiaugsmu.