Renginiai

Respublikinė konferencija „Gamta smalsiems ir kūrybiškiems“

2019 m. kovo 29 d. 8m kl. mokinės Agata Kazakevič ir Roberta Šulcaitė kartu su biologijos mokytoja V. Sivickiene dalyvavo  respublikinėje konferencijoje „Gamta smalsiems ir kūrybiškiems“. Konferencija vyko Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykloje. Renginys prasidėjo menine dalimi. Dalyvius ir svečius pasveikino  mokyklos  direktoriaus pavaduotoja Vilma Martinkėnienė. Toliaus vyko pranešimų pristatymas.

Konferencijoje dalyvavo ir atliktą tyrimą pristatė  mūsų mokyklos moksleivės Agata Kazakevič ir Roberta Šulcaitė. Iš konferencijos mokinės negrįžo tuščiomis. Buvo apdovanotos padėkos raštais bei dovanomis. Moksleivės džiaugėsi įgyję daugiau žinių  ir praktinės veiklos įgūdžių gyvenamajai aplinkai pažinti, tyrinėti ir ją saugoti.

 

___________________________

Vida Sivickienė Įrašo autorius:
Vida Sivickienė
GPM koordinatorė
Ankstesni įrašai


Šių metų kovo 29 d. privačioje „Saulės“ gimnazijoje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų I (9) –III (11) gimnazijos klasių mokinių, kurių antroji užsienio kalba yra  rusų, konkursas „ALIAS-ATSPĖK ŽODĮ“. Konkurse dalyvavo 10 komandų iš skirtingų Vilniaus mokyklų,  tarp jų ir mūsų mokyklos komanda: 9a klasės mokinė Karina Zuj ir 10a klasės mokinė Edita Masel. Jos pasirodė puikiai ir užėmė I vietą. 

Kasmet Lietuvos rusų dramos teatre vyksta šalies projekto ,,Atviros kultūriniam paveldui daugiakultūrinėje visuomenėje asmenybės ugdymas per rusų literatūrą. „Ivanas Turgenevas ir jo amžininkai“ galutinis pasirodymas spektaklis – koncertas ir Lietuvos moksleivių dailės paroda Lietuvos rusų dramos teatre.

Antro aukšto koridoriuje kovo 22 dieną atidaryta paroda  „Istorijos ženklai‘. 10a klasės moksleivės vykdė istorijos ir technologijų projektą, kurio metu išsirinko istorinius ženklus. 

Kovo 11-ąją Vilniaus Naujininkų mokykla prisipildė džiugaus šurmulio ir patriotiškos dvasios, visą mokyklos bendruomenę sujungė viena idėja – paminėti ir atšvęsti Lietuvos 29-erių metų laisvės kelio sukaktį. Laisvės, kurią reikia suprasti kaip atsakomybę. Atsakomybę savo tautai, valstybei, savo pareigos suvokimą, gebėjimą kurti, dirbti ir gyventi Tėvynės labui.

Mokyklos aktų salėje vyko renginys, šventę papuošė mokyklos mokinių paruošta meninė programa. Savo skambiais balsais mokiniai suvirpino ne vieną širdį dainuodami dainas Lietuvai. 

Š.m. kovo 26 d. 18 val. įvyks susirinkimas su būsimų priešmokyklinukų ir pirmokėlių tėveliais Naujininkų mokyklos aktų salėje.