„Profesionalų-mėgėjų stalo teniso klubas „Ping-Pong“ kviečia į JUBILIEJINĘ NEMOKAMĄ akciją.

Naujaisiais mokslo metais 2019-2020 m. „Profesionalų-megėjų stalo teniso klubas „Ping-Pong“

kviečia į JUBILIEJINĘ NEMOKAMĄ akciją.

Profesionalai –klubo treneriai   pradedančiuosius apmokys žaidimo pagrindų.

Norintieji lankyti profesionalias stalo teniso grupes be papildomos atrankos bus priimti į grupes.

Vietų skaičius NEMOKAMOSE ir PROFESIONALŲ grupėse ribotas.

Reikalinga išankstinė registracija

Užsiėmimai vyksta klubo „PING-PONG“patalpose, Jasinskio g.6

(yra saugi automobilių stovėjimo aikštelė)

Treniruotės vyksta šeštadieniais nuo 11.30 iki 12.30val.

Informacija tel. 861421414,

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Europos judumo savaitė-didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Tikslas skatinti vaikus būti fiziškai aktyviems.

Prie šios kampanijos prisijungė  Naujininkų 1-10 kl. moksleiviai ir mokytojai. 2019 rugsėjo 20 d.  per ilgąją pertrauką, skambant muzikai, visi atliko ritminius judesius, kuriuos demonstravo 6a klasės mergaitės.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras gali Jums padėti. Jie Vilniuje ir Vilniaus rajone organizuoja Ankstyvosios intervencijos programos vykdymą paaugliams nuo 14 metų, kurie turi eksperimentavimo su alkoholiu ar psichoaktyviosiomis medžiagomis, patirties.

Mieli Tėveliai,

maloniai kviečiame Jus rugsėjo 25 d. 18.00 val. į visuotinį 1-5 klasių tėvų susirinkimą.

Paskaitų - diskusijų metu kartu su tėveliais kalbamės apie vaikų visapusiškos asmenybės ugdymą, siekiant padėti pažinti bei suprasti savo vaikus, ieškosime probleminių vaikų ugdymo situacijų sprendimo. Tai tėvų ir kitų ugdytojų (pedagogų, įtėvių ir globėjų, senelių, auklių ir kt.) mokymo programa, kurios metu geriau pažinsite save ir savo vaikus bei rasite atsakymus į problemines vaikų ugdymo situacijas. Nuo tinkamo auklėjimo priklauso vaikų harmoningo ugdymosi sąlygos ir branda.

3a klasės mokiniai pasaulio pažinimo pamokos temą "Kas rieda bėgiais?" nagrinėjo Lietuvos Geležinkelių muziejuje.