Renginiai

5a,b, 6a,b klasių mokiniai dalyvavo įvairiose ,,Sveikas miestas“ organizuotose veiklose Moon play laisvalaikio centre.

2019 lapkričio 28 d. 5 a,b, 6 a, b (viso 21) moksleiviai , mokyklų žaidynių dalyviai, vyko į Moon play laisvalaikio centrą.  Nuo 13 val. iki 17. 30 val. vaikai dalyvavo įvairiose ,,Sveikas miestas“ oraganizuotose veiklose. Vaikai žaidė padelį ir važinėjosi riedučiais, šoko XBOX KINECT ir žaidė lavinamuosius žaidimus aparatais. Popietę moksleiviai praleido fiziškai aktyviai, linksmai ir prasmingai. Tikėsimės, kad  teigiama fizinio aktyvumo patirtis padės vaikams kurti tvirtus sveiko ir produktyvaus gyvenimo ateityje pagrindus.

 

Mokytojai:

Jolanta Zinkevičienė ir Erdvilas Šiupšinskas
Ankstesni įrašai


Lapkričio 29 d. mokykloje vyko netradicinė ugdymo karjerai pamoka, skirta 8-10 kl.moksleiviams.

Lapkričio 26-osios popietę mokyklos poezijos mylėtojai susirinko į tradicinį meninio skaitymo konkursą.

Lapkričio 27 d. 2a ir 2b klasės vaikai važiavo į Pelėdų parką, kuris yra Rudaminoje.

2019-11-20 vyko ekologijos olimpiada. Joje dalyvavo 7-8 kl. mokiniai. Šioje olimpiadoje dalyviai gavo galimybę patikrinti bei pagilinti savo žinias, šiuo metu itin opioje srityje - ekologijoje. 2019-11-22 Žirmūnų gimnazijoje vyko konkursas „Ekologiškumo virusas plinta". Jame dalyvavo 6-8 kl. mokiniai.

Lapkričio 21 d. 8- ų klasių mokiniai turėjo netradicinę muzikos pamoką. Ją vedė saksofonininkas, Petro Vyšniausko mokinys  Simonas Šipavičius.