Renginiai

9a ir 10a klasės išvyka į Vilniaus paslaugų verslo profesinio ugdymo centrą

Sausio 10 d. 9a ir 10a klasės mokiniai, lydimi mokytojų Ritos Matulienės ir Danutės Balevičiūtės, apsilankė Vilniaus paslaugų verslo profesinio ugdymo centre. Mus pasitiko jauki draugiška aplinka. Lydimi centro darbuotojos, mes  vaikščiojome po įvairius kabinetus,  gėrėjomės mokinių darbais  ir sužinojome, kokias profesinio ugdymo programas centras suteikia. Po pažintinės ekskursijos 9 klasės mokiniai nuodugniau susipažino su socialinio darbuotojo padėjėjo ir fotografo profesija. Dešimtokai ,,matavosi” floristo ir dailiųjų odos dirbinių gamintojo specialybes. Mokiniai galėjo konkrečiai susipažinti su minėtomis profesijomis, paklausti, kas juos domina.

 9a klasės mokinė Lamberta Paurazaitė

___________________________

Rita Matulienė Įrašo autorius:
Rita Matulienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Šių metų sausio 10 dieną mūsų mokykloje  vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos 2019-2020 m. m. olimpiados I etapas. Jame dalyvavo 6a klasės mokinys Laurynas Ustinovas ir 6b klasės mokinės Evita Juknevičiūtė, Lijana Ozerčuk.

Besitęsiančio integruoto tikybos ir technologijų projekto „Gerumas mūsų rankose“ dalyviai prieš pat Šv. Kalėdas maloniai nudžiugino VA Carito Laikinųjų namų gyventojus.

Gruodžio 20 ir sausio 7 dienomis mokykloje buvo rodomas 10 klasės mokinių, tikybos mokytojos I. Juškienės ir S. Besusparytės kurtas spektaklis, pagal vieną ryškiausių H. K. Anderseno pasakų „Mergaitė su degtukais“. 

Gruodžio mėnesį dauguma 1-4 kl. mokinių ir mokytojų dalyvavo Kalėdinėje gerumo akcijoje.

Nors šaltuko dar nėra ir kol suplanuotos prie ugdymo įstaigų čiuožyklos neveikia, Vilniaus miesto savivaldybės vardu moksleiviai su lydinčiais mokytojais kviečiami NEMOKAMAI čiuožti Kalėdinėje čiuožykloje Lukiškių aikštėje.