Seniūnų tarybos sveikinimas

Kovo 11-oji - tai laisvė. Jei nebūtų 1990 m. Kovo 11 - tosios, tai mes nebūtumėme laisvi.
KOVO 11-oji, tai diena, kuri atvėrė Lietuvos visuomenei unikalias savirealizacijos galimybes.
Mes Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba sveikiname visus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!
Linkime Lietuvai – ir toliau išlikti nepriklausomai valstybei, ir kad laisvė mus lydėtų visą gyvenimą!
Linkime visiems Lietuvos gyventojams - vertinti tai, ką turime!
Gyvenkim, mylėkime ir didžiuokimės Lietuva, ir mūsų gražia laisve!

Šių metų kovo 10 d. 6a klasėje vyko atvira integruota gamtos ir žmogaus bei matematikos pamoka „Lietuvos vėliavos spalvos“.

Kovo 6 dieną pradinių klasių korpuse šurmuliavo Kaziuko mugė.

Vasario 28 dieną, penktadienį Naujininkų mokyklos mokiniai rašė Nacionalinį diktantą.

MALONIAI KVIEČIAME VISĄ MOKYKLOS BENDRUOMENĘ ŠVĘSTI KARTU

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO TRISDEŠIMTMETĮ

TEGUL  ŽYDI  LAISVĖ !

RENGINYS VYKS KOVO 10 D. AKTŲ SALĖJE

asario 26 d. Vilniaus Naujininkų mokyklos aktyviausi mokiniai lankėsi Menų fabrike ,,LOFTAS", kuriame buvo apdovanotos aktyviausios sostinės mokyklos.