Renginiai

Konkursas ,,Sveiko maisto lėkštė"

Gegužės mėnesio pabaigoje 6a,8a,8b kl. ir 10a modulio ,,Sveika gyvensena"mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto sveikos gyvensenos nuotoliniame konkurse ,,Mano sveiko maisto lėkštė"Mokiniai, įgytas teorines žinias apie sveiką maistą, pritaikė praktiniuose užsiėmimuose.Jie pateikė pusryčių,pietų ir vakarienės  savo sveiko maisto lėkštes.Konkurse laimėjome dvi pirmas(E.Doveikis 10a ir K.Radvila 8b),vieną antrą(A.Vilčiauskas 10a),dvi trečias(K.Dobrovolskytė 6a ir E.Točilovaitė)vietas.Dėkojame padėjusiems tėveliams.

___________________________

Stasė Bakaitienė, Nijolė Misiukonienė Įrašo autorius:
Stasė Bakaitienė, Nijolė Misiukonienė
GMP koordinatorės
Ankstesni įrašai


Informuojame, jog mokymosi sutartys su priimtų į 1-8 klases mokinių tėvais (globėjais) bus pasirašomos birželio 22-30 d. nuo 9/00 iki 15/00 val., mokyklos raštinėje (I aukštas, 11 kabinetas).

Atvykus pasirašyti mokymosi sutarties prašome pateikti šiuos dokumentus:

Liko visai nedaug iki vasaros atostogų. Dėkoju dailės būrelio ,,Keliauju po kūrybos šalį“ mokiniams ir jų Tėveliams ,kad buvome kartu. 

Vasara. Visiems sunkus karantino laikas. Gamta mus gelbėja puošniu žydėjimu,vešlia žaluma. Žolė ir augalai mus nuteikia jausmingai, romantiškai, raminančiai ir bent trumpam atpalaiduoja nuo ilgai besitęsiančio karantino. Nerimas dingsta,pamirštamos nesėkmės ir sunkumai.

Esame 27 metų patirtį turinti kalbų akademija „American English School“ ir 2020/21 mokslo metais Vilniaus Naujininkų mokykloje norėtume vykdyti neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) šnekamosios anglų kalbos būrelį.

Jei norėtumėte dalyvauti programoje, būrelis prasidėtų nuo spalio mėnesio.

Skelbiame papildomai 1-8 klasių mokinių, kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d., sąrašus. 

Kviečiamų mokytis nuo 2020 - 2021 m. m. rugsėjo 1 d. 2020-06-08

Nepamirškite savo apsisprendimo dėl mokyklos, jei gavote pakvietimus iš kelių mokyklų, birželio 10-11 d. patvirtinti  e. sistemoje https://svietimas.vilnius.lt/

III etapo mokinių kvietimą į atsilaisvinusias vietas matysite birželio 17-18 d.