Kviečiame į Vilnius Tech NVŠ būrelius!

Mieli mokiniai, tėveliai ir mokytojai,

Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ platforma (http://ateitin.vgtu.lt) kviečia 7-12 klasių mokinius lankyti 2020-2021 m. m. Vilniuje organizuojamus inovatyviosios inžinerijos neformaliojo vaikų švietimo būrelius:

1. „Android programėlių kūrimas“ (vadovė Dovilė Kurpytė, el. paštas dovilė.kurpyte@vgtu.lt, tel. 8 693 70214)
2. „Architektūrinės kūrybos būrelis“ (vadovas Gediminas Navickas, el. paštas gediminas.navickas@vgtu.lt, tel. 8 687 99074)
3. „Dizainas ir techninė kūryba“ (vadovas Linas Krūgelis, el. paštas linas.krugelis@vgtu.lt, tel. 8 676 19639)
4. „Praktinė mechatronika ir robotika“ (vadovai Mantas Makulavičius, el. paštas m.makulavicius@vgtu.lt, tel. 8 647 26468, ir Tomas Januškevičius, el. paštas tomas.januskevičius@vgtu.lt, tel. 8 607 03850).

Daugiau informacijos apie užsiėmimus gausite, susisiekę su jų vadovais ir apsilankę „Ateities inžinerijos“ platformos svetainėje http://ateitin.vgtu.lt/course/view.php?id=310#section-3

Linkime įdomių užsiėmimų bei kūrybinės sėkmės! "Ateities inžinerijos" platformos komandos vardu – koordinatorius Henrikas Mykolaitis, el. paštas ateitin@vgtu.lt, tel. 8 618 80420

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Poezija – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir
 ilgesys...verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų...
                                                                          Paulius Širvys

Mieli Naujininkų progimnazijos bedruomenės nariai,

maloniai kviečiame Jus į monospektaklį DIALOGAS SU PAULIUM. Pauliaus Širvio meilės lyrika, laiškai, prisiminimai.

VILNIAUS NAUJININKŲPROGIMNAZIJA
PLANUOJAMI  NEFORMALIOJO ŠVIETIMO BŪRELIAI 2020-2021 M. M.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Rugsėjo 1-oji yra diena,
nuo kurios prasideda dar vieni pažinimo ir tobulėjimo metai.

Nenumaldomai artėjant naujiems 2020-2021 mokslo metams ir Lietuvoje pamažu daugėjant COVID-19 virusu užsikrėtimų atvejų, 2020 m. rugpjūčio 17 d. Sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas pasirašė tris sprendimus dėl naujų būtinų sąlygų – rekomendacijų vaikų ugdymo organizavimo įstaigoms.

Mieli tėveliai,

maitinimo paslaugas mokykloje teikia UAB „Lemanda“.

Užsakymai pradinių klasių mokiniams pateikiami elektroniniu būdu, užpildant čia pateikiamas užsakymo formas. Užpildę formą privalote atlikti mokėjimo pavedimą internetu iki nurodyto laiko.