1a ir 1b kultūrinė pažintinė veikla

2020-10-12 Kultūrinė pažintinė veikla: 1a ir 1b klasės vyko į Trakus. Aplankėme Trakų pilį, pasigrožėjome rudenėjančiu kraštovaizdžiu.
Vėliau dalyvavome Trakų neįgaliųjų užimtumo centre vykstančioje edukacinėje programoje "Natūralaus bičių vaško žvakių gamyba". Susipažinome su bitininkystės tradicijomis bei išmokome pasigaminti natūralaus bičių vaško žvakę. Pasigaminę žvakę gavome pradedančiųjų bitininkų pasus.

Jolanta Kuzmickienė Įrašo autorius:
Jolanta Kuzmickienė
Pradinių klasių mokytoja

4 a klasės mokiniai spalio 8 d. apsilankė Vilniaus universiteto botanikos sode. Ten susitiko su gamtosauginio projekto “ Žaliasis Kodėlčiukas” partneriais- Vilniaus Atžalyno mokyklos- darželio ketvirtokais. Projekto dalyviai aptarė jau nuveiktus projekto darbus, įteikė vieni kitiems pačių pagamintus lankstinukus.

Spalio 2 d. mokytojai dalyvavo VU Botanikos sodo pažintiniame  ir degustaciniame renginyje „Pomologinių kolekcijų augalų įvairovė“,kurį vedė vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė VU Botanikos sode Kairėnuose.

4a, 4b, 4c klasės mokiniai parengė etnokultūrinę parodą " Saulės palydos".

Vilniaus Naujininkų progimnazijos Seniūnų taryba sveikina mokytojus su Tarptautine mokytojų diena!

Mieli Tėveliai,

Kviečiame Jus į Visuotinį progimnazijos 1-5 klasių tėvų susirinkimą, kuris įvyks 2020 m. spalio mėn. 7 d., 19.00 val.
Susirinkimas vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą.