Renginiai

3b klasės lesyklėlės

Kadangi paukšteliams sunkus metas, 3 b klasės mokiniai sugalvojo iš antrinių žaliavų pagaminti lesyklėles ir surengė darbų parodėlę. 
Lesyklėles pakabino kiemuose ant medžių šakų. Pabėrė įvaraus maistelio.

___________________________

Vida Chlebnikovienė Įrašo autorius:
Vida Chlebnikovienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Kaip ir kasmet, pasibaigus pirmajam semestrui, progimnazijos mokiniai turėjo netradicinių pamokų dieną. Pirmadienį, sausio 25 – ąją, įvyko integruotų pamokų diena, kurios tema – „Žmogus“. Šiemet ši diena išsiskyrė tuo, jog visos integruotos pamokos vyko nuotoliu. Buvo nemažai iššūkių, tačiau tiek mokytojai, tiek mokiniai susitvarkė puikiai ir turėjo turiningą dieną.

Sausio 25 d. Naujininkų progimnazijoje, visose klasėse buvo vedamos panoraminės pamokos „Žmogus“.

6b klasėje vyko integruota gamtos ir žmogaus bei matematikos pamoka „Būk aktyvus, judrus ir būsi sveikas“. 

Sausio 25 d. panoraminė integruotų pamokų diena ,,Žmogus‘‘. 1b klasės mokiniai aiškinosi, iš kokių dalių sudarytas visas žmogaus kūnas? Ką darome su įvairiomis kūno dalimis? Piešė save ir žymėjo savo kūno dalis.

Mūsų mokyklos mokiniai prisijungė prie Signatarų namų organizuojamo konkurso „Valstybingumo dūzgės“. 

 Siekiant mokiniams plačiau atverti dureles į nuostabų knygų pasaulį, mokykloje sausio 21 d. buvo organizuotas raiškiojo skaitymo konkursas ,,Ir knyga mane augina“. Jame dalyvavo priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai ir 1-4 klasių mokiniai. Išrinkti gražiausiai deklamavę vaikai.