Renginiai

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

...Ir nedreba, ir nesiskundžia nuovargiu... Tai mes
Nūnai – į vieną kietą susigniaužę kumštį...
Ir jei po kojų sotų trupinį staiga numes
Pasaulis – nesiklaupsime... Paliaukim inkšti...

Ištrauka iš Onės Baliukonytės eilėraščio „Krauju pakrikštyti“ (1991).

Sausio 13 d. mūsų mokykla minėjo Laisvės gynėjų dieną. Aštuntą valanda mokyklos bendruomenė uždegė atminimo žvakutes savo languose ir prisijungė prie Laisvės gynėjų dienos minėjimo nuotoliniu būdu. Prisiminti to meto skaudūs it tragiški įvykiai, Lietuvos žmonių ryžtas ir pasiaukojimas. 

Mokyklos bendruomenė gausiai prisijungė prie seniūnų tarybos inicijuotos akcijos – dalinosi savo padarytomis žvakučių nuotraukomis ir pamąstymais, kas jiems šiandien yra laisvė.

Akcijos „Uždek, atminimo žvakelę“ nuotraukas čia: https://padlet.com/v_reginele/r52nap7nikj8u4r7

Kviečiame rašyti „Kas Jums yra laisvė“ čia:  https://padlet.com/v_reginele/y6lh5widucofwpy7

Organizatoriai
Ankstesni įrašai


„Vaikų linijos“ kampanija

BE PATYČIŲ

kviečia mokinius dalyvauti konkurse „Praleidžiu progą pasityčioti!“. Sukurk frazę ir/ar paveikslėlį, kuriuo parodytum ar įvardintum, kas tau padeda susilaikyti nuo patyčių ir išvengti kitą skaudinančio ar žeminančio elgesio.

Kviečiame dalyvauti!

KONKURSO NUOSTATAI:

Vilniaus atviro jaunimo centras „MES“ atviros jaunimo erdvės „Kosmosas“ kviečia jaunuolius smagiai ir prasmingai praleisti laiką. Šiuo metu siūlo įvairias nemokamas nuotolines veiklas ir individualias nemokamas konsultacijas jaunimui nuo 14 metų.

2021 metų pirmoji „Kosmoso“ savaitė:

 

Artėjant šventėms, siunčiame šiltus linkėjimus iš LRT ir kviečiame jaunuosius Jūsų progimnazijos moksleivius gruodžio 30 d. 9.00 val. portale LRT.lt stebėti muzikinį spektaklį visai šeimai „Kalėdos karantine! P.S.“.  Daugiau informacijos rasite žemiau esančiame pranešime.

Mokykloje visą savaitę jau dvelkia kalėdinė dvasia, mokytoja Jolanta Kuzmickienė pasirūpino langų grožiu, o mokytoja Skaistė Besusparytė papuošė mokyklos eglutę, sukūrė dekoracijas aplink ją.