Renginiai

Kalbų savaitės "Laisvės šaukliai" kūrybinių dirbtuvių darbai

Kalbų savaitės "Laisvės šaukliai" kūrybinių dirbtuvių darbai

https://padlet.com/v_reginele/ribyj8dvtj8cacb8

 

___________________________

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė
Ankstesni įrašai


Bandėme kitu kampu interpretuoti žodį Lietuva. Kurdamas mokinys susiduria su iššūkiais: kaip , kokiais būdais, kokiomis priemonėmis įgyvendinti savo sumanymą. Kaip rasti savo kalbą?

1-4 klasių moksleiviai su tėvais atostogų metu gamino kaukes ir kepė blynus. Užgavėnių ir Lietuvos Nepriklausomybės dienų sutapimas tapo puikia proga mokiniams parodyti savo vaizduotę, kaukes ir blynus puošė trispalvės dekoracijos ir Lietuvos vėliavėlės. 

Daugelis mano mokinių yra gimę ir užaugę Vilniuje. Jame daug istorijos, prisiminimų ir jausmų, kuriuos galima tapyti. Dailės pamokose kalbėjome apie savo miestą Vilnių dailės kalba.  

Visiems Lietuvos žmonėms svarbi Lietuvos praeitis, dabartis ir  ateitis.

Mūsų moksleivės Barbora Aušrinė Krištolaitė (8a), Adriana Kliukaitė (6b), Adriana Žilinskaitė (6a), Dovilė Rukšėnaite (6b), Lijana Ozerčuk (7b), Alvilė Švabauskaitė (7b) - bendrojo ugdymo mokyklų 5-9  klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapo laureatės, dalyvavo  Vilniaus m. bendrojo ugdymo mokyklų 5-9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos 2020-2021 m.m. olimpiados II etape