Susitikimas su VAVM atstove

Balandžio 16 dieną 8a, 8b, IIN klasės mokiniai buvo pakviesti į nuotolinį susitikimą su Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos atstove. Susitikimo metu mokiniai susipažino su galimybėmis studijuoti šioje mokykloje. Buvo pristatytos mokymo programos bei formalus pirminis, tęstinis profesinis ir neformalusis profesinis mokymasis.

Vaida Porutienė Įrašo autorius:
Vaida Porutienė

Kviečiame į virtualią 6-7 klasių moksleivių kūrybinių darbų parodą ,,Margos Šv. Velykos".

Vilniaus Naujininkų progimnazijos 7 kl. moksleivės darbas eksponuojamas Vilniaus miesto vaikų Aplinkosaugos kūrybinės veiklos ,,Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia" nuotolinėje parodoje ,,Velykinės dekoracijos".

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Seniūnų taryba kviečia dalintis savo margučių nuotraukomis.

Kovo 22 d. 2a klasėje vyko klasės valandėlė ,,Turiu tik vieną Žemę...“, skirta Žemės dienai paminėti.

Šių metų kovo pradžioje 5a klasės mokiniai turėjo integruotą gamta ir žmogus ir technologijos pamoką ,,Žiemojantys paukščiai Lietuvoje".