Renginiai

Nuotolinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“

Mūsų mokykla prisidėjo prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuotos visuotinės nuotolinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Į mokinių profesinį veiklinimą buvo įtraukti mokinių artimieji. Mokiniai ėmė interviu iš savo šeimos narių ir domėjosi koks reikalingas išsilavinimas konkrečiai profesijai, aptarė profesijos veiklos sritis, karjeros galimybes, profesijai reikalingas asmenines savybės, susijusias profesijas. Artimieji pasidalijo ir įsimintiniausiais nutikimais savo darbe.  Darbai buvo pristatyti, mokiniai susipažino su tolimųjų reisų vairuotojo, apskaitininko, elektriko, automechaniko, floristo,  asmeninio bankininko asistento, jojimo instruktoriaus, pardavėjo, policininko, gydytojo, slaugytojo, aktorius, dizainerio, buhalterio, virėjo, laiškininko, kasininko, konditerio, teisininko, autošaltkalvio ir kitomis profesijomis.

 

UK koordinatorė

___________________________

Vaida Porutienė Įrašo autorius:
Vaida Porutienė
Ankstesni įrašai


2021-06-14 mokykloje vyko spartakiada, kurioje dalyvavo 3a ir 3b klasės

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d., 

2021-06-15 Pakviestų sąrašas

Dailės būrelio ,,Dailės grūdeliai“ mokinių darbų paroda.

Skelbiame 1-8 klasės mokinių, kviečiamų mokytis progimnazijoje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d., sąrašus.

Šeštadienį vyko Lietuvos Kyokushin Karatė vaikų čempionatas. Kuriame puikiai pasirodė mūsų progimnazijos 5a klasės mokinys, Dominykas Katinas. Dominykas tapo Lietuvos vicečempionu.