Naujininkų bendruomenės šventės renginiai

Tradiciniai Naujininkų bendruomenės šventiniai renginiai jau nuo šiandien!

Rugsėjo 22 d.

Orientacinis protmūšis. Informacija: https://www.facebook.com/events/558591615193212

Rugsėjo 23 d., šventinė programa:

9.00 -12.00 Meninės improvizacijos Naujininkų erdvėse „Sveikiname Naujininkus“

12.00 – 18.00 Piešinių apie Naujininkus konkursas Juventos gimnazijos teritorijoje. Organizuoja Naujininkų ugdymo įstaigos.

12.00 – 18.00 Atrakcionai vaikams skvere prie Telšių g. (jeigu leis oro sąlygos)

16.00-16.30 Tradicinė Naujininkų bendruomenės eisena „Apkabinkime Naujininkus“: Vyšnių-Šaltkalvių-Kapsų-Panevėžio-Dzūkų g.

Speciali Naujininkų kava ir saldumynai eisenos dalyviams.

17.00 Sveikinimai. Naujininkų bendruomenės nominacijų paskelbimas. Telšių g. skveras.

17.00 -19.00 Vaikščiojimo virve pamokos. Telšių g. skveras.

17.15 „Nau – Flašmob“ bendras Naujininkų šokis. Telšių g. skveras.

17.30 LSKD „Guboja“ „Spalvų orkestro“ koncertas. Telšių g. skveras.

Rugsėjo 25 d.

11.00-14.00 Naujininkų blusturgis 2, skveras Telšių g. Informacija paskelbta Naujininkų bendruomenės Facebook grupėje.

Kviečiame visus renginių dalyvius laikytis saugaus atstumo ir naudoti individualias apsaugos priemones.

Renginių programa gali keistis dėl oro sąlygų, apribojimų dėl COVID-19 ir kt.

Auksaspalviais medžių lapais pasidabino "Smalsučių" grupė dėže raudonskruosčių obuolių, bei rudeninių medžių piešinėliais.

Rugsėjo 15. Įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas.  Jo metu rinkome mokinių savivaldos pirmininką. Ją tapo 8b klasės mokinė Agnė Grybauskaitė, o jos pavaduotoja 6a klasės mokinė Miglė Žilionytė.

Aplinkosauginio  švietimo  fondas  pakvietė  dalyvauti  tarptautinėje  bioįvairovės kampanijoje, kurios  veikla  buvo  pristatyta  rugsėjo 14 d .internetiniame  seminare.

Mūsų mokyklos direktorius dalyvavo LRT laidoje "Kultūringai su Nomeda" ir diskutavo tema "Švietimas ir pandemija: kokių pasekmių turėjo praėję mokslo metai ir ar situacija gerės?"

Šiandien mūsų  bičiuliai - Broniaus Jonušo muzikos mokyklos auklėtiniai ir jų pedagogai mokslo metų pradžios proga  padovanojo 1-4 klasių mokiniams muzikinę dovaną-  nuotaikingą  koncertą.Nuoširdžiai dėkojame už šaunią dovaną.