Renginiai

7-8 klasių mokinių išvyka į Kauną

Prieš pat atostogas, 7-8 klasių mokiniai, turėjo įdomią ir smagią ekskursiją į Kauną. Pradžioje buvo aplankytas gražusis Raudondvario dvaras, kuriame turėjome edukacinę pamoką - patys gaminomės kvepalus iš eterinių aliejų, sužinojome ką reiškia kvepalų I ir II natos. Vėliau turėjome galimybę pasigrožėti jaukiu Kauno senamiesčiu, o sutemus laiką leidome siaubo parke, kuriame buvo ir linksma, ir baugu. Visi likome labai patenkinti ir laimingi.

8b kl. mokinė Agnė
Ankstesni įrašai


Aplinkosauginio švietimo fondo buvome pakviesti įsijungti į tarptautinę kampaniją ,,Mažiau šiukšlių ',kuri prasidėjo spalio viduryje. 

Spalio 18- 22 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje  vyko

2-4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas.

Spalio 28 dieną, turėjome kitokią dorinio ugdymo pamoką. Mes, lydimi mokytojų, vykome susipažinti su ,,Kitu kampu". 

Spalio 25 d. Naujininkų progimnazijoje  vyko „Geros savijautos" užsiėmimai 1-8 kl. mokiniams

Spalio 22 dieną, mokyklos mažieji ugdytiniai šventė. Vyko tradicinis renginys "Rudenėlio dovanos ir spalvos".