Renginiai

Bioįvairovės kampanija

Aplinkosauginio  švietimo  fondas  pakvietė  dalyvauti  tarptautinėje  bioįvairovės kampanijoje, kurios  veikla  buvo  pristatyta  rugsėjo 14 d .internetiniame  seminare. Jo  metu  mokiniai  sužinojo  pagrindines  strateginio  plano  gaires :saugoti ir  išplėsti  naujus  miškų  plotus ,padidinti  likvidavimą  egzistuojančių  taršos  zonų ,taupyti elektros  energijos  naudojimą ,įdiegti naujs  šaltinius ,kurie  padėtų sumažinti klimato kaitą, parengti lyderius darbui šioje srityje.

 
 
Ankstesni įrašai


Mūsų mokyklos direktorius dalyvavo LRT laidoje "Kultūringai su Nomeda" ir diskutavo tema "Švietimas ir pandemija: kokių pasekmių turėjo praėję mokslo metai ir ar situacija gerės?"

Šiandien mūsų  bičiuliai - Broniaus Jonušo muzikos mokyklos auklėtiniai ir jų pedagogai mokslo metų pradžios proga  padovanojo 1-4 klasių mokiniams muzikinę dovaną-  nuotaikingą  koncertą.Nuoširdžiai dėkojame už šaunią dovaną.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Linkime, kad sutinkant naujus mokslo metus stipriausias jausmas būtų pažinimo džiaugsmas.

Skelbiame priimtų mokytis Vilniaus Naujininkų progimnazijoje nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. mokinių sąrašus.

Klasės vadovų kabinetai rugsėjo 1 d.