Renginiai

Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

 

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,


Kviečiame kartu paminėti Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dieną.
Sausio 13 d. 8:00 val. uždegti žvakutes savo languose ir sudalyvauti akcijoje „Uždek, atminimo žvakutę“.
Po jos laukiame nuotraukų "Degančios žvakutės Jūsų languose 2022 m. sausio 13 d.".
Jos įkeliamos į Padlet lentą. Jas galima įkelti, o paskui galima bus pamatyti paspaudus šią nuorodą:  https://padlet.com/v_reginele/boal0rf09618a0yu
Keliant nuotraukas prašome nurodyti vardą pavardę, kieno tai nuotrauka.
Sausio 13 d. 8:50 val. (2 pamokos metu) kviečiame mokinius ir mokytojus turinčius 2 pamoką paminėti Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dieną.  Kiekvienos 5-8 klasės savivaldos atstovai trumpai pristatys mūsų paruoštas skaidres.
Visų kas turi, prašome, įsisegti neužmirštuolės žiedą.
Siūlome sausio 12-14 dienomis minint Sausio 13-osios įvykius 5-8 kl. mokinius ir mokytojus pakeisti savo Microsoft Teams nuotrauką į neužmirštuolės žiedą.

Organizatoriai
Seniūnų taryba kartu su mokytojomis Vaida ir Regina
Ankstesni įrašai


Sausio 3 d. Socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės mokytojai, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ,,Lietuviški smilkalai“, kuriuos organizavo ir savo patirtimi juose dalinosi technologijų mokytoja Nijolė Misiukonienė.  

Gruodžio 27 d. mokinių atostogų metu Vilniaus Naujininkų progimnazijos mokytojai vyko į edukacinį seminarą „Patrauklių aktyvių tiriamosios veiklos projektų vertinimo bei mokinių įsivertinimo sėkmės pavyzdžiai, kurie padėjo pagerinti mokinių pasiekimus“.
 

Gruodžio 23 d. pradinių klasių mokiniams vyko kultūrinė pažintinė veikla. Mokiniai su klasės draugais ir mokytojomis žaidė žaidimus, aptarė Kalėdines tradicijas, gamino kalėdinius atvirukus, dalyvavo Edulando edukacijoje " Sniegas dykumoje 2".

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Kviečiame paspaudus šią nuorodą  https://youtu.be/PP55oVH31JY
 pasižiūrėti Seniūnų tarybos sveikinimą.

Belaukiant gražiausių metų švenčių, smagu dalytis gerumu. Šiemet progimnazijos 1-8 kl. klasių vadovai organizavo gerumo akciją “Padovanok Kalėdas“.