Kviečiame švęsti laisvę!

Šią savaitę progimnazijoje šurmuliuoja artėjančios Kovo 11-osios nuotaikos.
Kalbų metodinė grupė ir Seniūnų taryba kviečia švęsti laisvę!

Seniūnų taryba pakvietė kovo 7-10 d. prisijungti prie akcijos “Įsisek trispalvę”. 1-8 klasių mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai minėdami laisvę, įsisegė pagamintas trispalves.

Vyksta kalbų savaitė “Lietuva pasaulyje”. Per kalbų pamokas kalbame apie tai, kas garsina Lietuvą pasaulyje.

Kovo 10 d. vyks kalbų savaitės baigiamasis renginys protų mūšis 5-6 klasėms per 3 pamoką, o 7-8 klasėms per 5 pamoką.

Gražios artėjančios Kovo 11-osios!

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Kovo 4 d. Naujininkų progimnazijos 1-4 klasių mokiniai suorganizavo Kaziuko mugę.

Vilniaus Naujininkų progimnazija jungiasi prie M. Biržiškos gimnazijos iniciatyvos ir kviečia prisidėti prie renkamos pramos Ukrainos žmonėms.

Kovo 7, 8, 9 d. mokiniai gali atnešti paramą į savo  kabinetus.

1-4 kl. mokiniai laukia pavasario! Ruošdamiesi Užgavėnėms jie pasigamino kaukes, ieškojo receptų skaniausiems Užgavėnių blynams iškepti.

Vasario 28 d. Vilniaus Naujininkų progimnazijos mokytojai ir mokiniai prisijungė prie LŠMPS inicijuotos palaikymo Ukrainai akcijos