6a ir 8b mokinių apsilankymas "Klimato" muziejuje

Gegužės mėnesį 8b ir 6a klasės mokiniai lankėsi ,,Klimato" muziejuje. Išklausę gidės pristatymą, suprato,kad gamtą reikia saugoti dabar, neatidėti darbų rytdienai, nes pasekmės bus labai liūdnos.
GMP koordinatorė S.Bakaitienė

Gegužės 13 d. vyko pamokos ne mokyklos erdvėse. Mūsų progimnazijos 1-8 klasių moksleiviai ir jų mokytojai su gera nuotaika, entuziazmu, dideliu susidomėjimu vyko į įvairias edukacines programas.

Kodėl verta dalyvauti ,,Ženk Nerūkęs‘‘ akcijoje, skirtoje Pasaulinei dienai be tabako?

Kiekvienas, dalyvaudamas akcijoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus.

Balandžio 27 dieną mokyklos mokiniai tvarkė savo teritoriją,už mokyklos esančią pakriaušą