7a ir 8b klasės ekskursija į Biržus

Rgsėjo mėnesio pabaigoje 7a ir 8b klasės mokiniai lankėsi Biržų apylinkėse, susipažino su Biržų pilies istorija, sužinojo, kad tai buvo pagrindinė Lietuvos tvirtovė, atlaikanti švedų išpuolius.
Po to ėjome per ilgiausią medinį tiltą virš Širvenos ežero, grožėjomis Astravo dvaro gamtovaizdžiu, kilome į apžvalgos bokštą, gėrėjomės Biržų apylinkių ežerėliais, atsiradusiais dėl smegduobių.
Paskutinė stotelė-Karvės uola.Ekskursija buvo nuostabi.

Stasė Bakaitienė Įrašo autorius:
Stasė Bakaitienė
Chemijos mokytoja

10.00- 16.00 Meninės, muzikinės improvizacijos Naujininkų erdvėse "Sveikiname Naujininkus ir Vilnių 700":
Prie Dariaus  ir Girėno/Kapsų g. sakryžos; prie LIDL; prie Naujininkų seniūnijos; prie gimnazijos "Juventa"; prie Dzūkų/Panevėžio g. sankryžos.

15.00 – 18.00 Pramogos ir edukacija „Juventos“ gimnazijos teritorijoje:

Šiandien progimnazijos aktų salėje vyko Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų orkestro koncertas

Rugsėjis

Po langais iš ryto
Obuolių prikrito.
Gelsta klevo lapas –
Rudenėli, labas!

Skelbiame priimtų mokytis Vilniaus Naujininkų progimnazijoje nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. mokinių klasių sąrašus.

Mokinio kodą (MOK) galima rasti el.sistemoje, kurioje pildėte prašymą. Jei vis tiek jo nerandate, pasitiklinti galite paskambinę į progimnazijos raštinę.

Mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 1 d. 9 val. mokyklos kiemelyje.

Šventėje dalyvauja 1-8 klasių mokiniai, mokytojai.

(Jeigu lytų, šventinis renginys vyktų aktų salėje. Jame dalyvautų 1,5,8 klasės. 2,3,4,6,7 klasėms 1-oji šventinė pamoka 9/00 val. vyks klasių vadovų kabinetuose).

9/45-10/30 val. klasių vadovų pamoka 1-8 kl. mokiniams.