Susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku

2022 m.gruodžio mėn. 1 d . pradinių klasių mokiniai susitiko su vienu žinomiausiu lietuvių vaikų rašytoju Vytautu Račicku.Rašytojas vaikams papasakojo apie savo vaikystę, kaip tapo vaikų rašytoju , atsakė į mokinių klausimus , pakvietė į savo kūrybos knygynėlį , kur mažieji galėjo įsigyti knygelių su autoriaus autografu.

Bibliotekininkė Alma Skarienė

Lapkričio 24 d. 2-3 klasių mokiniams progimnazijos aktų salėje vyko  muzikinė edukacinė programa ,,Nemunėlio Lietuva‘‘.

Šių metų lapkričio 21 d. mūsų progimnazijos bendruomenė minėjo Pasaulinę sveikinimosi dieną.

Seniūnų taryba kviečia dalyvauti Naujininkų bendruomenės inicijuotoje akcijoje "Numegzk kojines senoliui“!

Po ilgos, dėl COVID –19 pandemijos vykusios pertraukos, startavo Vilniaus miesto mokyklų žaidynės. Jose sėkmingai pasirodė Naujininkų progimnazijos 5-6 klasių berniukų kvadrato komanda.