2023 m. sausio 11 d. aktų salėje vyko Vilniaus Naujininkų progimnazijos 6 - 8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapas.

Meninio skaitymo konkurse dalyvavo 6 - 8 klasių mokiniai. 6  ir 7 klasių moksleiviai deklamavo savo mėgstamiausius eilėraščius, o 8 klasių mokiniai - eilėraščius apie meilę. Konkursui pasiruošė 9 mokiniai. Skaitovus  vertino kompetentinga tarptautinė komisija. Vertinimo komisijos pirmininkė - direktoriaus  pavaduotoja ugdymui Žydrūne Motiejūnienė. Komisijos nariai: pradinių klasių mokytoja Anastasiia  Panasiuk ir mokytojo padėjėja Roksolana Lemtso.

Konkursui pasibaigus ir vertinimo komisijai pasitarus, buvo paskelbti rezultatai. Laureatais tapo 6b klasės mokiniai: Oskar Sirotenko, Greta Vickaitė, 7a klasės mokinė Erika Masel  ir dvi 8 klasės mokinės: Adriana Kliukaitė ir Ivona Blaževič . Žiūrovų simpatijų prizo laimėtoja tapo 8 b kl. mokinė Adriana Kliukaitė.
Visi konkurso dalyviai ir laureatai buvo apdovanoti Vilniaus  Naujininkų progimnazijos padėkos raštais ir naujomis knygomis.

Mokinius ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Regina Volodkovič vyresnioji  mokytoja Danutė Balevičiūtė.

Dėkojame komisijos nariams.

Sveikiname mūsų laureatus ir linkime sėkmės miesto olimpiadoje.

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas, organizacijas bei visus Lietuvos  žmones paminėti prieš trisdešimt dvejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Informaciją rasite čia:

Kiekvienų moksleivių atostogų metu Naujininkų progimnazijos pedagogai tobulina savo profesines kompetencijas ir mokosi.

2023 m. sausio 5 d. progimnazijoje vyko progimnazijos metodinės tarybos organizuota metodinė diena ,,Įtraukusis ugdymas"

Besibaigiant prasmingiausiam prieškalėdiniam laikotarpiui - adventui, norime nuoširdžiai padėkoti progimnazijos mokiniams  ir jų tėveliams už tai, kad neskaičiuodami nei savo brangaus laiko, nei pinigų, gausiai dalyvavote gerumo akcijoje “Padovanok Kalėdas”. Akcijos metu surinktos saldžios dovanėlės bus skirtos Vilniaus Visų Šventųjų šeimos paramos centro lankytojams.

2022 m. gruodžio 9 d. grupė skirtingus mokomuosius dalykus dėstančių Vilniaus Naujininkų progimnazijos pedagogų lankėsi Lenkijoje, kur vyko seminaras ,,Patirtinis ugdymas Lenkijos švietimo įstaigose“.