Renginiai

Aktyvaus judėjimo diena

2017 -05-26 d. Naujininkų mokyklos aikštyne vyko moksleivių Aktyvaus judėjimo diena. Renginio tikslas propaguoti vaikų fizinį aktyvumą, lavinti įvairius motorinius  įgūdžius, ugdyti komandinę dvasią.  Baudų  metimo, šuolio į tolį iš vietos, kimšto kamuolio metimo, greičio estafetėje, virvės traukimo rungtyse varžėsi 5-6 kl. ir 7 kl. moksleiviai. 9 a kl. moksleiviai kartu su klasių vadovais ir sirgaliais šauniai talkino organizatoriams. Visos klasės kovojo labai atkakliai ir azartiškai. Sėkmė šiais metais lydėjo  6 m( kl. vadovė Vida Sivickienė) ir 7 m ( kl. vadovė Alma Šlaitaitė- Kaikarienė) klases. Šių klasių komandos ir tapo Aktyvaus judėjimo dienos nugalėtojomis. 

___________________________

Jolanta Zinkevičienė Įrašo autorius:
Jolanta Zinkevičienė
Geografijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Mūsų mokykla dalyvauja Gamtosauginių mokyklų programos ir Wrigley bendrovės kampanijos „Mažiau šiukšlių“ projekto įgyvendinime. 

2017 m. balandžio 24-28 dienomis mokykloje vyko akcija "Pertrauka tyloje“. Dalyvavo 1-4 ir 5-10 klasių moksleiviai. 

Gegužės 5 d. mokykloje vyko Šokio diena. Jos tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą bei ugdyti kolektyviškumo jausmą. Ši tradicija gyvuoja jau daugiau nei 20 metų. Šių metų tema - „Laimingų žmonių planeta“. 

Balandžio 20 d. Naujininkų mokyklos mokiniai dalyvavo pamokose ne mokyklos erdvėse.

Balandžio 21 d. Naujininkų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo tradicinėje gamtos švarinimo akcijoje „Darom“.