Kviečiame į keramikos darbų parodą “Ir vėl ruduo, ir vėl žiema…”

Mokyklos 6 kabinete vyksta nuostabi NVŠ Keramikos studijos “Molinukas” (vadovė Angelė Jarusevičienė)  mūsų mokyklos mokinių keramikos darbų paroda “Ir vėl ruduo,  ir vėl žiema…” Paroda vyks nuo gruodžio 13 d. iki  gruodžio 19 d..

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Danutė Balevičiūtė,direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Adventas – ne tik laukimo ir susikaupimo metas, tai pasiruošimo Šv. Kalėdoms laikas. Tad ir mūsų mokyklos mokiniai, nieko nelaukdami, kibo į darbus.

2017m. gruodžio 5.d. 6a, 7m ir 7a kl. mokiniai kartu su etikos mokytoja Danute Balevičiūte apsilankė Taikomosios  dailės ir dizaino muziejuje.

Gruodžio 7 d. mokykloje sulaukėme svečių. Atvyko Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ atlikėjai. Pristatė teatralizuotą koncertą , Adventinę- Kalėdinę programą „Atbėga elnias devyniaragis“.

2017 m. lapkričio 24–25 d. 7a ir 7 m kl. mokiniai kartu su mokytoja Vida Sivickiene dalyvavo respublikiniame projekte „Lyderystės mokykla“.

Netradicinė ugdymo diena “Prakalbink erdvę” vyko lapkričio 30 dieną.