Renginiai

Šventinis koncertas mokykloje

Kovo 12 dieną, 6- os pamokos metu, mokyklos aktų salėje vyko šventinis renginys, skirtas 28- osioms Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinėms paminėti.

Šventinį renginį pradėjo seniūnų tarybos pirmininkė Agata Tichomirova, pasveikinusi visus susirinkusius su Kovo 11- ąja. Renginio vedėjai Lana ir Viginijus pakvietė visus susirinkusius pasižiūrėti mokinių sukurto filmuko „Linkėjimai Lietuvai“. Šventinį koncertą Naujininkų mokyklos bendruomenei padovanojo B. Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų ansamblis, vadovaujamas Rimanto Valančiausko. Gausus muzikantų kolektyvas sukūrė šventinę nuotaiką visiems renginio dalyviams. Skambėjo energingi ir džiaugsmingi lietuvių autorių kūriniai. Žiūrovams  audringais plojimais išlydėjus muzikantus, renginio vedėjai pasiūlė pasižiūrėti 9a klasės sukurto filmo „Pristatome Lietuvą pasauliui“. Renginys baigėsi pakilia nuotaika, skambant K. Mašanausko dainai „Kokia nuostabi Lietuva esi“.

___________________________

Vilija Fokinienė Įrašo autorius:
Vilija Fokinienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Kovo 8 d. 1 a klasės mokiniams pamokos vyko ne mokyklos erdvėse. Pirmokai aplankė Europos informacijos centrą. 

Kovo 9 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje pradinukams surengta pamoka „Gamtukai“.

Kovo 28 d. (trečiadienį) 17 val. 30 min. kviečiame būsimų priešmokyklinukų ir būsimų pirmokų tėvelius į Naujininkų mokyklos atvirų durų dieną. 

Kovos 7 d. Naujininkų mokykloje vyko 1-10 klasėse integruotos panoraminės pamokos "Laisvė

Šiandien, kovo 8 d. rytą, ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai paminėjo ne tik Tarptautinę moters dieną, bet ir sveikino Lietuvą su šimtuoju gimtadieniu.