Renginiai

Vilniaus miesto mokinių 69-osios "Turizmo" varžybos

Balandžio 21d. vyko Vilniaus miesto mokinių 69-osios "Turizmo" varžybos. Naujininkų mokyklą atstovavo dvi komandos. Vaikinų komanda -Dmitrijus Jakubovskij, Erikas Samuchovas, Martynas Lelys ir Dominykas Ungurys dalyvavo A grupės varžybose ir užėmė IV  vietą. Merginų komanda- Agnė Janušaitytė, Sonata Gilytė ir Raminta bei Erika Sadovskytės. dalyvavo B grupės varžybose ir iškovojo II-ąją vietą. 

Turizmo būrelio vadovė Rima Kontvainienė 
Ankstesni įrašai


 Balandžio 18 d. etikos pamoką devintokams ir dešimtokams apie savęs paieškas vedė charizmatiška asmenybė – VU TSPMI  dėstytoja Ieva Giedraitytė.

Kaip ir kiekvieną pavasarį, šiemet balandžio 11 d. Naujininkų mokykla ištuštėjo. Visi mokiniai su mokytojais išvyko į įvairias Vilniaus vietas pamokoms netradicinėje aplinkoje.

Kovo 29-osios vakarą mokykloje vyko šokio spektaklis „Kęstutis ir Birutė“, kurį pastatė  Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos liaudies instrumentų ansamblis „Jurginėlis“ ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos tautinių šokių ansamblis „Sietuva“.

Kiekvienais metais mūsų mokykla tradiciškai dalyvauja Lietuvos projekte „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje per rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra“.

Kovo 28 d. 5 a kl. vyko integruota tikybos, etninės kultūros ir literatūros pamoka „Velykos“.