Kvietimas į mokslo metų baigimo šventę

Mieli Naujininkų mokyklos bendruomenės nariai,
maloniai kviečiame Jus į mokslo metų baigimo šventę, kuri vyks birželio 15 d., 12.00 val. aktų salėje.

Organizatoriai

2018 birželio 11 dieną vyks aktyvaus judėjimo diena.

2018-06-04 d. Naujininkų mokykloje vyko tradicinis 5-6 klasių mokinių anglų kalbos sakymo paraidžiui konkursas „Spelling Bee“

Baigiasi mokslo metai. Tapybos ant stiklo būrelio mokytoja Rima vedė mus į žygį.

Nuo 2018-05-29 dienos antro aukšto koridoriuje veikia mūsų mokyklos 5b klasės mokinės puiki fotografijos paroda,,Draugai“. Visą mokyklos bendruomenę kviečiame kartu pasidžiaugti jaunos , jautrios fotografės darbais.

6-ų  klasių mokinių komanda “Žalioji akis“, vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės,  gegužės 18 d. dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta“.