Svečiuose Lietuvos muzikos sąjungos atstovai

2018-12-06 Naujinikų mokykloje svečiavosi LIETUVOS MUZIKŲ SĄJUNGOS organizuotas interaktyvių susitikimų ciklo „Muzikos paslaptys" koncertas. Tai buvo unikali galimybė susitikti, pabendrauti ir susipažinti su iškiliais Lietuvos muzikais, jų atliekama muzika ir instrumentais. Dainininkė supažindino su muzikos žanrais: opera, operete ir arija. Mokiniams šis koncertas paliko neišdildomą įspūdį.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Vaicekauskienė

Gruodžio 13 – ąją minima Šv. Liucijos diena. Tai šviesos diena! Liucijos vardas, išvertus iš lotynų kalbos („lux, lucis“) reiškia šviesą.

Lapkričio 27 d. Naujininkų mokykloje vyko nepamokinio ugdymo diena - kūrybinė laboratorija „Prakalbink erdvę“ ir projektas „Kalėdinis vainikas“. Šią dieną kūrybinėje veikloje dalyvavo 1-10 klasės.

Į Vilniaus Naujininkų mokyklą buvo atvažiavę kariai. Jie papasakojo 2a, 3a, 4 c klasių mokiniams, kaip kariai gyvena.

2018 m. lapkričio 23d. 8m klasės mokinių komanda, vadovaujama  biologijos mokytojos V.Sivickienės, dalyvavo tarpmokykliniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2018“.

Naujininkų mokyklos jaunieji turistai lapkričio 24 d. dalyvavo VJTC šaudymo varžybose ir užėmė III vietą.