Meninio skaitymo konkursas "Knyga mane augina"

Sausio 23 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Džiaugiamės, kad vaikai auga kartu su knyga. Pabudina knygos puslapius  lyg drugelius ir savo vaizduotei leidžia skristi į nežinomus tolius... Daug išmoksi iš mokytojų, daug išmoksi iš žmonių, bet daugiausia iš knygų.

Sveikiname ikimokyklinio , priešmokyklinio ugdymo grupių ir 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso  I etapo nugalėtojus :

I vieta - Amelija Kuznecovaitė, priešmokyklinio ugdymo  grupė, priešmo-  kyklinio ugdymo pedagogės J. Pečiulienė ir V. Žemaitytė

II vieta - Milena Sidaraitė, ikimokyklinio ugdymo grupė, auklėtojos G. Sidarienė ir V. Češkevičienė

III vieta - Karolina Jurgaitytė ir Ugnė Seniūnaitė, ikimokyklinio ugdymo grupė, auklėtojos G. Sidarienė  ir V. Češkevičienė

I vieta- Gabija Kumpiniauskaitė, 2 c klasė, mokytoja I. Sujatienė

II vieta- Ignas Šepetys, 1 b klasė, mokytoja V. Chlebnikovienė

III vieta- Mėta Radziulytė, 1 b klasė, mokytoja V. Chlebnikovienė

I vieta – Austėja Botyriūtė, 3 b klasė, mokytoja J. Grudinskienė

II vieta- Liveta Tekoriūtė, 3 a klasė, mokytoja J. Kuzmickienė

III vieta- Elena Šiupšinskaitė, 4 c klasė , mokytoja R. Simonavičienė

Gabija Kumpiniauskaitė ir Austėja Botyriūtė  dalyvaus Vilniaus miesto 1-4 klasių  meninio skaitymo konkurso II etape. Linkime sėkmės!

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė

Ankstų sausio 25 dienos rytą Vilniaus Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba susirinko į mokyklą ir prieš pamokas sveikino visus mokyklos bendruomenės narius su 696 Vilniaus gimtadieniu

Šių metų sausio 24 dieną Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos 2018-2019 m. m.  olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų mokiniai.

Sausio 11-osios rytą visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ pagerbėme žuvusiųjų 1991m. už Lietuvos laisvę atminimą.

Miela Naujininkų mokyklos bendruomene,

Tik  metai, kupini ieškojimų,
nerimo ir atradimų džiaugsmo,
nuskaidrinti bendradarbiavimo ir pasitikėjimo,
turtingi prasmingų darbų ir reikšmingų pasiekimų,  gyvenime gražiausi.

Ramybės Jums Kūčių naktį.
Gausos Kalėdų dienomis.
Daug vilčių Naujaisiais metais.

Naujininkų mokyklos bendruomenė

Kalėdos — tai laukiamiausia žiemos šventė, kurios vienodai laukia ir maži, ir dideli, tai stebuklo kupinos akimirkos, praleistos artimiausiųjų apsuptyje bei ramus metas, suteikiantis galimybę sustoti ir pagalvoti.
Šių metų gruodžio 20 d. per 6 pamoką mūsų mokykloje vyko Kalėdinis renginys,