Kvietimas į festivalį "Aš tikrai myliu Lietuvą"

Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
Išaugusį iš pelenų,
Kaip savo rūpestį didžiausią,
Kuriuo lyg vieškeliu einu.“
            Justinas Marcinkevičius

Kviečiame visus Naujininkų mokyklos 5-10 klasių moksleivius, tėvelius ir mokytojus dalyvauti patriotinės dainos festivalyje „Aš tikrai myliu Lietuvą“ skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginys vyks 2019 m. kovo 12 dieną, 6-os pamokos metu, mokyklos aktų salėje.
Piešinio autorė 8m klasės mokinė Greta Dambrauskaitė

Renginio organizatoriai

Vaida Porutienė Įrašo autorius:
Vaida Porutienė

O kas gi tu esi,Tėvyne, jei ne mes,
Jei ne mūs rankos, jei ne mūs širdys?
Justinas Marcinkevičius

Mes pasiruošę ir pasipuošę

Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba ir aktyviausi 9a klasės mokiniai Lietuvos gimtadienį šį kartą minėjo iškeldami geltonos, žalios ir raudonos spalvos rankų delnus.

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) jau penktus metus organizavo nacionalinį konkursą „Istorijos žinovas“, kuris vyko 2019 m. vasario 14 d.

Naujininkų mokyklos bendruomenė Vasario 16 – ąją švęsti pradėjo penktadienį. Tą dieną tradiciškai rinkomės į Visų šventųjų bažnyčią dalyvauti šv. Mišiose, kurias už Lietuvos valstybės atkūrimą aukojo parapijos klebonas G. Černius.

2019 m. vasario 12 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje (Studentų g. 39,  Vinius) vyko technologijų olimpiada „Mano laiškas rytojui“. Olimpiados dalyvis pateikia savo projektinį - kūrybinį darbą, atitinkantį Olimpiados temą, kartu su darbo aprašu, o vėliau atlieka individualią dalyvio praktinę - kūrybinę užduotį pasirinktoje kūrybinės veiklos grupėje.

Vasario 14 d. 1-4 klasių mokiniams vyko viktorina  „ Nepriklausoma Lietuva- praeitis ir dabartis