Renginiai

Etikos projektas „Mokiniai mokiniams“

Keletą mėnesių vykdėme etikos projektą ,,Mokiniai mokiniams’’. 8m klasės mokinės turėjo parengti pamokėlių pradinukams planus. Kovo 18 – 19 dienomis pamokėles apie mandagų elgesį vedė Roberta ir Sofija. Mergaitės paruošė skaidres, žaidė žaidimus, piešė ir atliko apklausas. Apklausų rezultatai atskleidė, kad pamokėlės vaikams buvo įdomios ir naudingos, tokių pamokų jie norėtų daugiau. Kovo 15, 19 dienomis  pamokas antrokams vedė Kamilė ir Rusnė. Mergaitės kalbėjo apie konfliktų sprendimus, draugystę. Vaikai sprendė kryžiažodžius, žaidė žaidimus. Pabaigoje aštuntokės vaikams padovanojo po mažą dovanėlę. Kovo 25 – 16 dienomis Lamberta ir Diana vedė pamokėles apie sveiką gyvenseną. Mokinės sekė pasaką, sprendė mįsles, piešė mitybos piramides, taip pat žaidė aktyvius žaidimus. Po visų aštuntokių pravestų pamokėlių, vaikų veiduose matyti šypsena ir gera nuotaika.

                                                                                               Kamilė Nomeikaitė, Sofija Dubinskaitė (8m. kl.)
Ankstesni įrašai


04-11 d. mokykloje lankėsi „Teatriuko“ aktoriai. 4-6 klasių mokiniams buvo pristatyta skaitymo skatinimo programa. Žiūrėjome inscenizuotą vaidinimą „Kalvio teisybė“ pagal M.Vainilaičio tekstą.

2019-04-15 – 2019-05-09 d. mokykloje vyks  2, 4, 6 klasių mokinių nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (toliau – NMPP).

,,The Gideons International“ – tarptautinė krikščionių verslininkų ir specialistų bei jų žmonų asociacija - gerai žinoma visame pasaulyje. Organizacijos  būstinė įsikūrusi JAV. Asociacijos tikslas – skelbti Jėzaus Kristaus gelbstinčią Evangeliją tarp pasaulio žmonių, kad jie pažintų Jėzų kaip gelbėtoją.

NVŠ Keramikos studija,, Mokinukas"  vėl kviečia mus į parodą! Mokytojų kambaryje vyksta Naujininkų mokyklos 1 - 6 kl.mokinių keramikos darbų paroda "Velykų ženklai". Pavasario žiedai, darbų tematika ir spalvos maloniai nuteikia kiekvieną. 

2019 m. kovo 29 d. 8m kl. mokinės Agata Kazakevič ir Roberta Šulcaitė kartu su biologijos mokytoja V. Sivickiene dalyvavo  respublikinėje konferencijoje „Gamta smalsiems ir kūrybiškiems“.