Sveikiname Vilniaus miesto mokinių rusų kalbos (užsienio) konkurso ,,Protų mūšis” nugalėtojus.

Šių metų gegužės 31 d. Vilniaus Žvėryno gimnazijoje vyko 2018-2019 m. m. Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų I-IV gimnazijų klasių mokinių rusų kalbos (užsienio) konkursas ,,Protų mūšis”, skirtas Aleksandro Puškino biografijai ir kūrybai.

Konkurse dalyvavos 8 Vilniaus mokyklos: VGTU inžinerijos, Tuskulėnų, „Laisvės”, P.Skorinos, Mykolo Biržiškos, Žirmūnų, Žemynos gimnazijos ir mūsų Naujininkų mokyklos 10 a klasės mokinių komanda, kurią sudarė Lana Misiūnaitė, Lina Lukaševa, Edita Masel, Brigita Moroz, Artūras Černiauskas.  Mūsų mokiniai tapo nugalėtojais -  užėmė I –ają vietą!

Sveikiname nugalėtojus ir didžiuojamės jais…

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Šiais mokslo metais 3-ios ir 4-os klasės dalyvavo projekte ,,Etnografiniai Lietuvos regionai”.
2019-05-29 įvyko etnografinių regionų pristatymo renginys ,,Lietuviais esame mes gimę.

Gegužės 28 d. „Sietuvos“ progimnazijoje vyko Vilniaus m. 5-8 klasių biologijos olimpiados nugalėtojų apdovanojimas.  Mūsų mokyklos 8m klasės mokinė Agata Kazakevič užėmė  I-ąją vietą (mokytoja V.Sivickienė). Sveikiname nugalėtoją  ir džiaugiamės jos pergale.

Birželio 10-11 d. vyks pamokėlės būsimiems pirmokams. Pamokėlės prasidės 9 val., baigsis 11 val. Pamokėlės vyks pradinukų korpuse, II aukšte, 24 kabinete.

2019-05-03 mūsų mokykloje viešėjo projekto „Dideli maži ekranai“ koordinatorė Ona Kotryna Dikavičiūtė ir režisierė Marija Kavtaradzė. Susutikime dalyvavo dešimtokai ir dalis devintokų.

2019 m. balandžio 18 dieną, kaip ir kiekvienais metais, Naujininkų mokyklos mokiniai paliko klases ir kartu su mokytojais  išvyko į įvairius Vilniaus muziejus bei kitas lankytinas vietas. Kiekviena klasė pasidalijo įspūdžiais apie netradicinę ugdymo dieną.