Renginiai

Stovykla "Saulės zuikutis" 2019

Baigėsi  vasaros stovyklos "Saulės zuikutis" I pamaina. Oras šiltas, nuotaikos geros, smagu vaikams pramogauti. Maudėmės Trakuose "Trasalyje", linksmai laiką leidome SKY parke, daug įdomaus sužinojome VU Zoologijos muziejuje. I Pamainos pabaigoje - žygis Pavilnio regioninio parko pažintiniu taku. Daug nuostabių akimirkų.

___________________________

Jolanta Kuzmickienė Įrašo autorius:
Jolanta Kuzmickienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Mieli Naujininkų mokyklos bendruomenės nariai,
maloniai kviečiame Jus
į mokslo metų baigimo šventę,
kuri vyks birželio 20 d., 10.00 val. aktų salėje.

2019 m. birželio 14 d. sutrumpintos pamokos 5-7 klasių moksleiviams:

1 pam. 800 – 830
2 pam. 840 – 910
3 pam. 920 – 950
4 pam. 1010 – 1040
5 pam. 1100 – 1130 

Tokiu linksmu pavadinimu vyksta kasmetinė akcija, kai Naujininkų mokyklos mokiniai lankosi kokio nors tėvelio darbovietėje.

2a klasės mokinių tėveliai mokinius pakvietė į savo darbovietes arba atvyko į mokyklą ir supažindino su savo profesijomis.

Šių metų gegužės 31 d. Vilniaus Žvėryno gimnazijoje vyko 2018-2019 m. m. Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų I-IV gimnazijų klasių mokinių rusų kalbos (užsienio) konkursas ,,Protų mūšis”, skirtas Aleksandro Puškino biografijai ir kūrybai.

Konkurse dalyvavos 8 Vilniaus mokyklos: VGTU inžinerijos, Tuskulėnų, „Laisvės”, P.Skorinos, Mykolo Biržiškos, Žirmūnų, Žemynos gimnazijos ir mūsų Naujininkų mokyklos 10 a klasės mokinių komanda, kurią sudarė Lana Misiūnaitė, Lina Lukaševa, Edita Masel, Brigita Moroz, Artūras Černiauskas.  Mūsų mokiniai tapo nugalėtojais -  užėmė I –ają vietą!