Renginiai

Devynioliktoji Naujininkų bendruomenės šventė

Visą mėnesį po Naujininkus keliavo rugsėjis. Nudažė jis medžių lapus, mokyklas bei darželius pripildė vaikų klegesio ir sąsiuvinių šlamėjimo, o mus visus, kaip ir kasmet, sukvietė į jau devynioliktąją Naujininkų bendruomenės šventę.
Šventę savo dainomis puošė ir šokiais linksmino Naujininkų ugdymo įstaigų auklėtiniai.
Lopšelio-darželio ,,Želmenėliai“, darželio-mokyklos ,,Šaltinėlis“, lopšelio-darželio ,,Pabiručiai" stebino savo nuotaikingomis dainomis ir žaidimais. Naujininkų mokyklos lietuvių liaudies sceninio šokio būrelis ,,Žilvitis“ ir šokio studija ,,Nova“ padovanojo nuostabius šokius.
O 16 val. visi aktyviai dalyvavome tradicinėje Naujininkų bendruomenės eisenoje ,,Apkabinkime Naujininkus". Gera ir smagu gyventi čia, kur esame tokia vieninga ir graži bendruomenė.

___________________________

Viktorija Noreikevičiūtė Įrašo autorius:
Viktorija Noreikevičiūtė
lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Nuo 2001 – ųjų metų Europos Tarybos iniciatyva rugsėjo 26 – ąją kasmet švenčiame Europos kalbų dieną. Tokiu būdu europiečiai skatinami mokytis kuo daugiau kalbų, nes tai skatina tautų bendravimą ir bendradarbiavimą. Šią prasmingą iniciatyvą palaiko ir mūsų mokykla.

Naujaisiais mokslo metais 2019-2020 m. „Profesionalų-megėjų stalo teniso klubas „Ping-Pong“

kviečia į JUBILIEJINĘ NEMOKAMĄ akciją.

Profesionalai –klubo treneriai   pradedančiuosius apmokys žaidimo pagrindų.

Norintieji lankyti profesionalias stalo teniso grupes be papildomos atrankos bus priimti į grupes.

 Europos judumo savaitė-didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Tikslas skatinti vaikus būti fiziškai aktyviems.

Prie šios kampanijos prisijungė  Naujininkų 1-10 kl. moksleiviai ir mokytojai. 2019 rugsėjo 20 d.  per ilgąją pertrauką, skambant muzikai, visi atliko ritminius judesius, kuriuos demonstravo 6a klasės mergaitės.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras gali Jums padėti. Jie Vilniuje ir Vilniaus rajone organizuoja Ankstyvosios intervencijos programos vykdymą paaugliams nuo 14 metų, kurie turi eksperimentavimo su alkoholiu ar psichoaktyviosiomis medžiagomis, patirties.

Mieli Tėveliai,  

maloniai kviečiame Jus rugsėjo 25 d. 18.00 val. į visuotinį 1-5 klasių tėvų susirinkimą.