2-4 klasių mokinių dailaus rašto „ Atrask rašto paslaptį“ konkursas

Spalio 8- 14 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko 2-4 klasių mokinių dailaus rašto „ Atrask rašto paslaptį“ konkursas.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

I vietos nugalėtojos dalyvaus Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių dailaus rašto konkurse.

Linkime  Joms sėkmės!

2a klasės mokinei Mėtai Tomaitytei, mokytoja N.Vaicekauskienė

3a klasės mokinei Viltei Valterytei, mokytoja R. Strazdienė

4a klasės mokinei Urtei Verbaitytei, mokytoja J.Kuzmickienė

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė

Rugsėjo mėnesį pirmų klasių mokinukai dalyvavo akcijoje ,,Padovanok mokyklai tulpės žiedą".
Vaikai nekantriai  laukė, kada galės pasodinti tulpių svogūnėlius.
Ir pagaliau šią spalio savaitę nušvitusi saulutė visus pakvietė į mokyklos kiemą. Mokyklos gėlyne pirmokėliai pasodino tulpių svogūnėlius.

Spalio 19 d., šeštadienį, 12 val. Katedros aikštėje – Vidaus saugumo diena. Renginio metu vidaus reikalų sistemos tarnybų pareigūnai pristatys savo profesiją, pademonstruos ekipuotę ir ginkluotę, transporto priemones, tarnyboje reikalingas specialiąsias priemones bei kitą įrangą.

Spalio 10 d. 1c klasė paminėjo "Tarptautinę košės dieną".

Spalio 4-ąją., minint  Tarptautinę Mokytojo dieną, mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai susirinko aktų salėje. Kolektyvo laukė ypatinga dovana – aktorės Virginijos Kochanskytės poetinė popietė.

Tradiciškai mokytojų dienos proga dešimtokai ruošė šventę ir sveikino mokytojus.

Mieli mokytojai!

Sveikiname JUS visus su Mokytojų diena!

Tegul JŪSŲ kūrybiškumas ir originalios idėjos liejasi, tegul išmintis ir tikėjimas sužadina Jumyse norą dalintis savo šviesa ir šiluma su mokiniais!