Renginiai

Spalio 19 d. – VRM Vidaus saugumo diena

Spalio 19 d., šeštadienį, 12 val. Katedros aikštėje – Vidaus saugumo diena. Renginio metu vidaus reikalų sistemos tarnybų pareigūnai pristatys savo profesiją, pademonstruos ekipuotę ir ginkluotę, transporto priemones, tarnyboje reikalingas specialiąsias priemones bei kitą įrangą.

Vidaus saugumo dienos dalyvių lauks ne viena pramoga: galėsite pasimatuoti pareigūnų uniformas ir akimirkai tapę tikrais pareigūnais įsiamžinti interaktyvioje palapinėje, kriminalinės policijos pareigūnai rodys, kaip imti pirštų atspaudus, o pasieniečiai pademonstruos radiacijos kontrolės įrangą ir pamokys, kaip atpažinti dokumentų klastotes.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM pareigūnai teiks informaciją, kaip pasiruošti ekstremalioms situacijoms, pristatys 72 valandų „išgyvenimo“ kuprinę, taip pat – prevencinę gaisrinės saugos priekabą – demonstruos, kaip tinkamai ir saugiai sujungti elektros instaliacijos laidus, gesinti aliejų, rodys gesintuvų tipus, teiks informaciją apie gaisro signalizacijos

Nemokamą visai šeimai skirtą renginį vainikuos VAIDO BAUMILOS su grupe pasirodymas.

PROGRAMA
12.00 val. Renginio pradžia. 
12.15 val. Vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės sveikinimo žodis. 
12.30–12.45 val. Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos kinologų su tarnybiniais šunimis parodomoji programa. 
12.55–13.10 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mobilios kuopos pasirodymas (riaušių tramdymo imitavimas). 
13.10–14.00 val. Pasienietiška košė, karšta arbata, saldėsiai, žaidimai ir kitos pramogos tarnybų palapinėse.
15.00–16.00 val. VAIDO BAUMILOS pasirodymas. 
16.15 val. Renginio pabaiga.

Kviečiame dalyvauti!
Ankstesni įrašai


Spalio 10 d. 1c klasė paminėjo "Tarptautinę košės dieną".

Spalio 4-ąją., minint  Tarptautinę Mokytojo dieną, mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai susirinko aktų salėje. Kolektyvo laukė ypatinga dovana – aktorės Virginijos Kochanskytės poetinė popietė.

Tradiciškai mokytojų dienos proga dešimtokai ruošė šventę ir sveikino mokytojus.

Mieli mokytojai!

Sveikiname JUS visus su Mokytojų diena!

Tegul JŪSŲ kūrybiškumas ir originalios idėjos liejasi, tegul išmintis ir tikėjimas sužadina Jumyse norą dalintis savo šviesa ir šiluma su mokiniais!

Saulėtą spalio 1- osios rytą 4a klasės mokiniai drauge su mokytoja Jolanta Kuzmickiene ir Skaiste Besusparyte vyko į prezidentūroje įskurusį ,,Valstybės pažinimo centrą‘‘. 

2019 rugsėjo 26 d.  jaunieji metraštininkai su istorijos mokytoja keliavo į miesto centrą susipažinti su Vilniaus miesto fontanų istorija.