Renginiai

Jaunieji metraštininkai susipažįsta su Vilniaus fontanų istorija

2019 rugsėjo 26 d.  jaunieji metraštininkai su istorijos mokytoja keliavo į miesto centrą susipažinti su Vilniaus miesto fontanų istorija. Lukiškių aikštėje naujieji  metraštininkai buvo įšventinti bei apžiūrėjo skulptūros ,,Laisvės  kalva'' maketą. Nuvyko prie Operos ir baleto teatro, kur prie neseniai restauruoto fontano sužinojo, kad fontanai  buvo statomi  jau viduramžiais. Vėliau istorijos mokytoja vaikams aprodė senamiesčio vietas, į kurias jie niekada neužklysta:  siauromis Vilniaus  gatvelėmis mokiniai nuėjo iki nematyto seno fontano, o Bernardinų sode pasigrožėjo net 3 fontanais.Smagi ir jauki buvo pirmoji šiais metais  metraštininkų  išvyka.

7a klasės mokinė Giedrė Simaitytė

___________________________

Vaida Porutienė Įrašo autorius:
Vaida Porutienė
Ankstesni įrašai


Visą mėnesį po Naujininkus keliavo rugsėjis. Nudažė jis medžių lapus, mokyklas bei darželius pripildė vaikų klegesio ir sąsiuvinių šlamėjimo, o mus visus, kaip ir kasmet, sukvietė į jau devynioliktąją Naujininkų bendruomenės šventę.

Nuo 2001 – ųjų metų Europos Tarybos iniciatyva rugsėjo 26 – ąją kasmet švenčiame Europos kalbų dieną. Tokiu būdu europiečiai skatinami mokytis kuo daugiau kalbų, nes tai skatina tautų bendravimą ir bendradarbiavimą. Šią prasmingą iniciatyvą palaiko ir mūsų mokykla.

Naujaisiais mokslo metais 2019-2020 m. „Profesionalų-megėjų stalo teniso klubas „Ping-Pong“

kviečia į JUBILIEJINĘ NEMOKAMĄ akciją.

Profesionalai –klubo treneriai   pradedančiuosius apmokys žaidimo pagrindų.

Norintieji lankyti profesionalias stalo teniso grupes be papildomos atrankos bus priimti į grupes.

 Europos judumo savaitė-didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Tikslas skatinti vaikus būti fiziškai aktyviems.

Prie šios kampanijos prisijungė  Naujininkų 1-10 kl. moksleiviai ir mokytojai. 2019 rugsėjo 20 d.  per ilgąją pertrauką, skambant muzikai, visi atliko ritminius judesius, kuriuos demonstravo 6a klasės mergaitės.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras gali Jums padėti. Jie Vilniuje ir Vilniaus rajone organizuoja Ankstyvosios intervencijos programos vykdymą paaugliams nuo 14 metų, kurie turi eksperimentavimo su alkoholiu ar psichoaktyviosiomis medžiagomis, patirties.