Renginiai

Lietuvos gimtadienio paminėjimas

 Šią savaitę mūsų mokyklos socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinė grupė organizavo įvarias veiklas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui  paminėti. 5 – 10 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Vaida Porutiene ir Jolanta Zinkevičiene vykdė projektą  ,,Svarbiausi nepriklausomos Lietuvos įvykiai“. Mokytoja Rima Vaitkevičiūtė parengė visų akis džiuginančią  mokinių tapybos parodą ,, Tikime laisve“. Mokiniai, tėveliai ir mokytojai, vadovaujami Ingos Juškienės ir Danutės Balevičiūtės, dalyvavo rinkimuose ,,30 gražiausių lietuviškų žodžių“.

     Kovo 10 – ąją  mūsų  mokykloje  buvo jaučiama šventinė nuotaika - minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį. Norėdami spalvingai švęsti Lietuvos gimtadienį mokiniai kartu su technologijų mokytoja Nijole Misiukoniene nupynė daug gražių trispalvių apyrankių, kurias nuo pat ryto dalino visiems mokyklos mokinams. Renginyje buvo pristatytos visą savaitę vykusios įdomios veiklos. Šventinę nuotaiką palaikė 6 b klasės mokiniai kartu su muzikos mokytoja Sabina Kalibataite atlikę nuostabų muzikinį kūrinį. Taip pat renginį papuošė Gretos Augaitytės vadovaujamos šokių studijos ,,Nova“ mokinių atliktas šokis. Renginio metu buvo iškilmingai atliekami Lietuvos Respublikos ir Naujininkų mokyklos himnai. Dėkojame puikiems renginio vedėjams, 7a klasės mokiniams -  Giedrei Simaitytei, Jonui Morkūnui -  ir 10 a mokiniams -  Emilijai Sadovskytei, Danieliui Saruliui. Taip pat dėkojame Seniūnų tarybai, prisidėjusiai prie langų puošimo.
Ankstesni įrašai


Mes Naujininkų mokyklos Seniūnų taryba sveikiname visus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Šių metų kovo 10 d. 6a klasėje vyko atvira integruota gamtos ir žmogaus bei matematikos pamoka „Lietuvos vėliavos spalvos“.

Kovo 6 dieną pradinių klasių korpuse šurmuliavo Kaziuko mugė.

Vasario 28 dieną, penktadienį Naujininkų mokyklos mokiniai rašė Nacionalinį diktantą. 

MALONIAI KVIEČIAME VISĄ MOKYKLOS BENDRUOMENĘ ŠVĘSTI KARTU

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO TRISDEŠIMTMETĮ

TEGUL  ŽYDI  LAISVĖ !

 RENGINYS VYKS KOVO 10 D. AKTŲ SALĖJE