Renginiai

7a ir 6a klasė mokiniai dalyvavo „Atliekų kultūra“ Egzamino projekte

2020 m. balandžio 30 d. mūsų mokyklos 7a  ir 6a klasės kai kurie  mokiniai dalyvavo „Atliekų kultūra“ Egzamino projekte, kurį organizavo UAB „VAATC“ (Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras), kurios akcininkėmis yra viso Vilniaus regiono savivaldybės.
Egzamino metu  dalyviai patikrino bei pagilino savo žinias atliekų tvarkymo, rūšiavimo, atliekų mažinimo, perdirbimo klausimais. Egzamino metu ir ruošiantis jam sužinoti faktai, reiškiniai, procesai leido  giliau perprasti bei suprasti sklandaus atliekų tvarkymo proceso svarbą ir naudą, o naujų žinių įsisavinimas sudarė prielaidas tinkamų įgūdžių formavimui.
Egzaminas vyko nuotoliniu būdu.

___________________________

Stasė Bakaitienė, Nijolė Misiukonienė Įrašo autorius:
Stasė Bakaitienė, Nijolė Misiukonienė
GMP koordinatorės
Ankstesni įrašai


Balandžio mėnesį mūsų mokyklos mokiniai paminėjo Žemės dieną. Pradinukai peržiūrėjo filmuką ,,Vandens tarša", aptarė ir nusprendė ,kad reikia saugoti vandens telkinius.

Vyresnių klasių mokiniai kūrė eilėraščius ,rašė rašinėlius, piešė piešinius apie savo namus-planetą, Žemę, be to peržiūrėjo skaidres ,,Aš tave myliu, ,,Žeme"

Visi mokiniai praturtino savo gamtosaugines žinias.

Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Psichologijos skyriaus specialistai parengė atmintinę mokiniams „Kaip tu gali padėti sau!", kurioje pateikiama informacija, kaip mokiniai gali pasirūpinti savimi ir savo emocine gerove karantino metu. Atmintinė visada pasiekiama Nacionalinės švietimo agentūros interneto puslapyje skiltyje „Rekomendacijos".

Karantino metu Daiva Ulbinaitė mūsų mokyklai perdavė labai svarbią dovaną.

 "Nustokim krūpčiot‘‘ - taip pavadinta Daivos Ulbinaitės knyga apie pirmąją Lietuvos prezidentę moterį Dalią Grybauskaitę.

2020 m. nuo vasario 15 d. iki balandžio 16d. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre buvo organizuotas šalies bendrojo ir specialiojo ugdymo mokyklų mokinių meninio kūrybinio projekto – parodos „Pavasaris atėjo, Velykos atriedėjo“ konkursas. Konkurse dalyvavo    moksleiviai iš  aštuoniolikos šalies ugdymo įstaigų.               

Kupinas gyvybės,  energijos, nešdamas gerą nuotaiką,  žengia pavasaris apdovanodamas mūsų akis ir širdis tūkstančiais žiedų. Kiekvienais metais mus žavi  sakuros savo žiedais.