Renginiai

Monospektaklis ,,Dialogas su Pauliumi“

Už lango medžių lapai jau dabinasi spalvotuoju savo rūbu, saulė dar nenoriai užleidžia vietą rudens darganoms ir žaismingai savo spinduliais glosto gelstančią žolę, lapus. Stebėdami gamtos žaismę, klausydamiesi medžių viršūnėse besisukančių auksinių lapų švelnios melodijos, girdime atsisveikinančių paukščių klyksmą ir pakėlę akis į dangų juos palydime ilgesingu žvilgsniu... Išgyvenant šiuos rudens etiudus, širdy nejučia ima skambėti poezijos posmai.
Šį gražų rudenį ypač suskambo mūsų širdyse Pauliaus Širvio poezija, kadangi rugsėjo 21 d. Vilniaus Naujininkų progimnaziją aplankė Lietuvos aktorius ir režisierius, skaitovas Petras Venslovas, kuris visus sužavėjo savo sukurtu monospektaliu ,,Dialogas su Pauliumi“.
Vilniaus Naujininkų progimnazijos bendruomenės nariai susirinkę į poezijos popietę prisiminė ir paminėjo 100-ąsias garsaus mūsų tautos dainiaus Pauliaus Širvio gimimo metines.
Dėkojame aktoriui Petrui Venslovui, kad suvirpino ir užpildė mūsų širdis skambiais poezijos posmais. Kad padėjo mums iš naujo pažinti Paulių Širvį, atvėrė jo poezijoje slypinčius gilius, dramatiškus klodus, poetinį sudėtingumą, dvasinį sukrėtimą ir praregėjimą.

___________________________

Viktorija Noreikevičiūtė Įrašo autorius:
Viktorija Noreikevičiūtė
lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


2020 m.  rugsėjo 17 d.  jaunieji metraštininkai su istorijos mokytoja keliavo į senamiestį ir tyrinėjo jo spalvingą istoriją menančias gatveles. Keliaudami susipažino su  Rotuše.

Kviečiame mokykloje lankyti Robotikos akademijos užsiėmimus. Pasaulis 2020 metais parodė kaip svarbu priimti pokyčius, mokytis spręsti įvairias problemas bei turėti aukštą technologinį sąmoningumą - savybes, kuriomis pasižymi technologijų lyderiai. 

Kviečiame visus 1-4 klasių mokinius prisijungti į Robotikos akademijos būrelius, kuriuose išradėjų laukia:

Šį rudenį kviečiame jaunuosius gamtininkus, 5-8 kl. mokinius į „Jaunųjų gamtos reindžerių būrelį“, kuriame kartu su gamtos gidu keliautumėme tyrinėti gamtos, esančios Vilniaus mieste.

Robotikos akademijos užsiėmimai

Robotikos akademija - Nr. 1 technologinis būrelis Lietuvoje vaikams nuo 4 iki 14 metų! Esame lyderiaujanti Lietuvos neformaliojo ugdymo įstaiga, įkurta su tikslu auginti draugiškus

išradėjus - šiandieninius vaikus - ateities technologijų lyderius.


Rugsėjo 8 d. įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas. Per jį rinkome savivaldos pirmininkę, kuria tapo 8a klasės mokinė Giedrė Simaitytė.