Seniūnų tarybos pirmininko rinkimai

Rugsėjo 8 d. įvyko pirmasis Seniūnų tarybos susirinkimas. Per jį rinkome savivaldos pirmininkę, kuria tapo 8a klasės mokinė Giedrė Simaitytė. Jai talkins ir eis pavaduotojų pareigas Barbora Aušrinė Krištolaitė, Danielius Senkevičius.

Mokinių savivalda ruošiasi šiais metais nuveikti dar daugiau darbų ir surengti dar daugiau renginių, spręsti moksleiviams rūpimus klausimus ir stengtis padaryti progimnaziją dar smagesne vieta mokytis!

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Mieli mokiniai, tėveliai ir mokytojai,

Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ platforma (http://ateitin.vgtu.lt) kviečia 7-12 klasių mokinius lankyti 2020-2021 m. m. Vilniuje organizuojamus inovatyviosios inžinerijos neformaliojo vaikų švietimo būrelius:

Poezija – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir
 ilgesys...verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų...
                                                                          Paulius Širvys

Mieli Naujininkų progimnazijos bedruomenės nariai,

maloniai kviečiame Jus į monospektaklį DIALOGAS SU PAULIUM. Pauliaus Širvio meilės lyrika, laiškai, prisiminimai.

VILNIAUS NAUJININKŲPROGIMNAZIJA
PLANUOJAMI  NEFORMALIOJO ŠVIETIMO BŪRELIAI 2020-2021 M. M.

Miela Naujininkų progimnazijos bendruomene,

Rugsėjo 1-oji yra diena,
nuo kurios prasideda dar vieni pažinimo ir tobulėjimo metai.

Nenumaldomai artėjant naujiems 2020-2021 mokslo metams ir Lietuvoje pamažu daugėjant COVID-19 virusu užsikrėtimų atvejų, 2020 m. rugpjūčio 17 d. Sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas pasirašė tris sprendimus dėl naujų būtinų sąlygų – rekomendacijų vaikų ugdymo organizavimo įstaigoms.