Renginiai

Dalyvavimas respublikiniame technologijų konkurse-parodoje "Galvos apdangalų Šou"

Gabrielė Kairytė dalyvavo respublikiniame technologijų konkurse- parodoje "Galvos apdangalų ŠOU". Moksleivės kūrybinis darbas buvo pateko į II etapą. 19 gražiausių galvos apdangalų nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 15 d. buvo eksponuojami Vilniaus Šeškinės poliklinikos konferencijų salėje. Gabrielei konkursui pasiruošti padėjo technologijų mokytoja metodininkė Nijolė Misiukonienė.

___________________________

Nijolė Misiukonienė Įrašo autorius:
Nijolė Misiukonienė
Technologijų mokytoja
Ankstesni įrašai


2020-10-12 Kultūrinė pažintinė veikla: 1a ir 1b klasės vyko į Trakus. 

Spalio 11 dieną, sekmadienį, 5a klasės mokiniai kartu su tėvais ir klasės vadovu išsiruošė į geologinę ekskursiją ,,Ledyno pakraščio gyventojai”, kuri vyko Pavilnio reginioniame parke, netoli Pučkorių atodangos.

4 a klasės mokiniai spalio 8 d. apsilankė Vilniaus universiteto botanikos sode. Ten susitiko su gamtosauginio projekto “ Žaliasis Kodėlčiukas” partneriais- Vilniaus Atžalyno mokyklos- darželio ketvirtokais. Projekto dalyviai aptarė jau nuveiktus projekto darbus, įteikė vieni kitiems pačių pagamintus lankstinukus.

Spalio 2 d. mokytojai dalyvavo VU Botanikos sodo pažintiniame  ir degustaciniame renginyje „Pomologinių kolekcijų augalų įvairovė“,kurį vedė vyresn. botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė VU Botanikos sode Kairėnuose.

4a, 4b, 4c klasės mokiniai parengė etnokultūrinę parodą " Saulės palydos".