Netradicinio ugdymo diena ,,Ekologinio Advento / Kalėdinio vainiko gaminimas“

Lapkričio 30d. Naujininkų progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena ,,Ekologinio Advento / Kalėdinio vainiko gaminimas“. Moksleiviai namuose kūrė nuostabius šventinius vainikus. Vaikams buvo rekomenduojama naudoti gamtinę medžiagą. Klasių vadovai priminė auklėtiniams, kad galima sukurti nuostabius vainikus ir iš antrinių žaliavų, juk tik reikia namuose atidžiai apsidairyti ir pamatysime kiek daug daiktų yra kuriuos galime panaudoti kūrybai. Norint sukurti šventinę nuotaiką  nereikia kiekvienais metais vis pirkti naujas dekoracijas, jas galime pasigaminti patys. Mokytojai puoselėja  atsakingą moksleivių vartojimą, moko rūpintis gamtą, skatina domėtis ekologija.
Kiekviena klasė iš gausybės Adventinių/ Kalėdinių vainikų turėjo išrinkti pačius pačiausius 2-5 vainikus. Kviečiame virtuailai pasigrožėti mokinių darbais.

Atėnės L. 8a kl.                      Giedrės S. 8a kl.                                     Krnelijo P. 8a kl.

Kevino K. 8a kl.                                         Domas M.IIN                                Marijos M. ir Mato M.7b kl.
                                                                                                                                        Adomo M. IIN kl.

Agnės G. 7b kl.                                     Alvilės Š.  7b kl.                                      Kamilės Š. 7b kl.

Milanos D. 7b kl.                                                      Milanija K. 8b kl.

Orestas B. 8b kl.                                 Vanesa B. 8b kl.                                       Marta V. 8b kl.

​
                             Evija K. 7a kl.               Izabelė G. 7a kl.                                          Karolis G. 7a kl.

Margarita B. 6a kl.                                Danielius S. 6a kl.                       Titas B.  6a kl.

Dovydas B. 5a kl.                             Miglė Ž. 5a kl.                                   Justas K. 5a kl.

Radvilas V. 5a kl.                                                                                       Vakarė P. 5a kl.

​Armino M. 5b kl.                                       Austėja B. 5b kl.                                           Eriko M. 5b kl.

Adriana K. 6b kl.                                            Ainis A. 6b kl.                                  Erikas B. 6b kl.

Eva R. 6b kl.                                    Jonas R. 6b kl.                                      Patricija G. 6b kl.

Nijolė Misiukonienė Įrašo autorius:
Nijolė Misiukonienė
Technologijų mokytoja

Lapkričio 30d. klasės valandėlės metu 4a klasės mokiniai aptarė šiais mokslo metais vykdomą gamtosauginį projektą “ Žaliasis Kodėlčiukas”.

Vilniaus Naujininkų progimnazijos 5a ir 7a klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Gyvoji gamta.Gyvūnai-mūsų mokytojai", kuris  užtruko du mėnesius.Vaikai atsakingai rinko informaciją įvairiuose šaltiniuose,patys kūrė,ieškojo jaguaro dorybių,kurios padėtų žmogui.Mokiniai labai daug sužinojo apie saugomus gyvūnus,kodėl jie nyksta,kaip jiems galima padėti. Projektas praturtino jų žinias,sužadino domėjimąsi gyvąja gamta.

„Gerumas mūsų rankose“- tęstinis projektas, kuris jau antrus metus vykdomas mūsų progimnazijoje. Projekto metu mokiniai dovanoja nors truputėlį džiaugsmo esantiems bėdoje.

Mūsų progimnazijos 5,6,7,8 kl.komandos lapkričio 25 d.dalyvavo konkurse ,,Ekologiškumo virusas plinta 2020".

Artinantis didžiosioms metų šventėms, vis dažniau pagalvojame apie dovanas, kuriomis norėsime pradžiuginti savo artimuosius. Turbūt daugelis sutiks, kad nemažiau už pačią dovaną svarbus yra ir jos įpakavimas. Todėl lapkričio 27 d. Socialinių mokslų, dorinio ugdymo, menų ir technologijų metodinės grupės nariai rinkosi į kūrybines dirbtuves „Eko valanda“.