Renginiai

6a ir 6b klasių kūrybiniai darbai

Kviečiame pasigrožėti 6a ir 6b klasių moksleivių kūrybiniais darbais. Mokiniai savo rankomis per technologijų pamokas iš įvairių tekstilinių medžiagų gamino kalėdines eglutes. Džiugina vaikų kūrybiškumas ir išradingumas tokiu sudėtingu laikotarpiu.

 

___________________________

Nijolė Misiukonienė Įrašo autorius:
Nijolė Misiukonienė
Technologijų mokytoja
Ankstesni įrašai


Gerbiama švietimo bendruomene,

Kreipiuosi į visus pedagogus, tėvus, mokyklų, taip pat savivaldybių švietimo administracijas.

Gruodžio 14 d. Vyriausybė priėmė patikslintus sprendimus dėl karantino priemonių. Jie nėra lengvi. Šioje sudėtingoje situacijoje, kuri reikalauja ypatingo visuomenės solidarumo ir susitelkimo, privalome atsisakyti įprasto gyvenimo ritmo, apriboti jį dėl savo pačių ir mūsų visų ateities.

Lietuvos aklųjų biblioteka, aptarnaujanti visus, negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto, iš suomių kalbos išvertė ir elektroniniu formatu išleido iliustruotą negalių žodyną vaikams „Žmogus su negalia irgi gali“. Laisvos prieigos knygą kviečiame pavartyti paspaudus šią nuorodą.

Žodyne ne tik pristatoma 120 su negalia ir neįgalumu susijusių sąvokų, bet ir šiltų, betarpiškų iliustracijų pagalba formuojamas šiuolaikiškas, pagarbus ir priimantis požiūris į žmogų su negalia.

Kai aplinkui niūru ir tamsu, gruodžio 13 - ąją minime šv. Liuciją, Šviesos dieną. 

Gerb. Mokytojai, mokiniai ir bendruomenės nariai,

prašome peržiūrėti skaidres, kurias paruošė 8a klasės moksleivės: Giedrė ir Barbora. Tikimės, kad atkreipsite dėmesį į siūlymus kaip taupyti elektrą ir vandenį, o žinias pritaikysite savo kasdienybėje. Prisidėkite prie gamtos tausojimo, būkite sąmoningais vartotojais.

Miela Vilniaus Naujininkų progimnazijos bendruomene,

kviečiame Jus rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam

nuo gruodžio 9 d. iki gruodžio 18 d. virtualiame  „Kalėdiniame pašte“.

Norint parašyti sveikinimą spauskite čia: