Virtualus "Kalėdinis paštas"

Miela Vilniaus Naujininkų progimnazijos bendruomene,

kviečiame Jus rašyti šventinius sveikinimus vienas kitam

nuo gruodžio 9 d. iki gruodžio 18 d. virtualiame  „Kalėdiniame pašte“.

Norint parašyti sveikinimą spauskite čia:

Sveikinimo atviruke  turi būti nurodyta, kam skirtas sveikinimas,
sveikinimo tekstas (galima įkelti  ir nuotrauką), nuo ko sveikinimas.

Nudžiuginkite savo bendraklasius, draugus, mokytojus, mokyklos darbuotojus!

Ir tegul gerų žodžių pūga tiesiog užpusto!

Gruodžio 21 d. kviesime visą progimnazijos bendruomenę perskaityti ir pasidžiaugti  parašytais sveikinimais.

Prisegtame dokumente rasite instrukciją, kaip  rašyti atviruką.

Virtualaus "Kalėdinio pašto pildymo instrukcija

Seniūnų taryba

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Baigėsi mokyklos bendruomenės  kalėdinio karpinio - eskizo langui puošti konkursas ,,Kalėdinis miestas“.

Karpinio eskizus atsiuntė 165 dalyviai. Skelbiu komisijos rezultatus:

Vilniaus Naujininkų progimnazijos 4c klasės moksleiviai :  Oskar Sirotenko,  Benas Audenis  dalyvauja respublikiniame moksleivių integruoto technologijų ir dorinio ugdymo konkurse - parodoje ,,Kūryba ir saviraiška asmenybės dvasiniam pasauliui".

Minėdami Tarptautinę savanorių dieną gruodžio 4 dieną, aštuntų klasių mokiniai susitiko su savanorių centro atstovėmis Indre Daukšaite ir Edita Žėkaite.

Lapkričio 30d. Naujininkų progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena ,,Ekologinio Advento / Kalėdinio vainiko gaminimas“. Moksleiviai namuose kūrė nuostabius šventinius vainikus. Vaikams buvo rekomenduojama naudoti gamtinę medžiagą.

Lapkričio 30d. klasės valandėlės metu 4a klasės mokiniai aptarė šiais mokslo metais vykdomą gamtosauginį projektą “ Žaliasis Kodėlčiukas”.