Kalėdinio karpinio - konkurso ,,Kalėdinis miestas“ rezultatai

Baigėsi mokyklos bendruomenės  kalėdinio karpinio - eskizo langui puošti konkursas ,,Kalėdinis miestas“.

Karpinio eskizus atsiuntė 165 dalyviai. Skelbiu komisijos rezultatus:

I vieta –   Arijus Gliaudelis 5a

II vieta –  Ūla Klimavičiūtė 5a

Marija Malevičiūtė 7b

III vieta – Karina Liachoveč 6a

Paulius Girdvainis 2b

Adrijana Kliukaitė 6b

Sveikinu nugalėtojus,dėkoju dalyviams ir komisijai.

Kviečiame prisijungti prie mūsų. Neleiskime covidui pavogti Kalėdų. Apsilankykite mokinių kalėdinėje piešinių parodoje.

Su didžiule meile mokiniai kūrė grožį mūsų širdims.

Kviečiu visus į virtualią darbų parodą.

,,Kalėdų miestas'' konkurso paroda.2020-12-07d.

Jeigu jums po parodos tapo lengviau, gražiau, ramiau ir jeigu jūsų širdys prisipildė kalėdinės dvasios – mums pavyko.Kalėdos išgelbėtos.

Džiaugsmingų, sveikų, linksmų šv.Kalėdų Jums.

Rima Vaitkevičiūtė Įrašo autorius:
Rima Vaitkevičiūtė
Dailės mokytoja

Vilniaus Naujininkų progimnazijos 4c klasės moksleiviai :  Oskar Sirotenko,  Benas Audenis  dalyvauja respublikiniame moksleivių integruoto technologijų ir dorinio ugdymo konkurse - parodoje ,,Kūryba ir saviraiška asmenybės dvasiniam pasauliui".

Minėdami Tarptautinę savanorių dieną gruodžio 4 dieną, aštuntų klasių mokiniai susitiko su savanorių centro atstovėmis Indre Daukšaite ir Edita Žėkaite.

Lapkričio 30d. Naujininkų progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena ,,Ekologinio Advento / Kalėdinio vainiko gaminimas“. Moksleiviai namuose kūrė nuostabius šventinius vainikus. Vaikams buvo rekomenduojama naudoti gamtinę medžiagą.

Lapkričio 30d. klasės valandėlės metu 4a klasės mokiniai aptarė šiais mokslo metais vykdomą gamtosauginį projektą “ Žaliasis Kodėlčiukas”.

Vilniaus Naujininkų progimnazijos 5a ir 7a klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Gyvoji gamta.Gyvūnai-mūsų mokytojai", kuris  užtruko du mėnesius.Vaikai atsakingai rinko informaciją įvairiuose šaltiniuose,patys kūrė,ieškojo jaguaro dorybių,kurios padėtų žmogui.Mokiniai labai daug sužinojo apie saugomus gyvūnus,kodėl jie nyksta,kaip jiems galima padėti. Projektas praturtino jų žinias,sužadino domėjimąsi gyvąja gamta.