Renginiai

5-6 kl. kūrybinių darbelių iš antrinių žaliavų parodėlė ,,Pradžiuginkime dar kartą“

„Mus supantis daiktų pasaulis ir jų poveikis aplinkai tiesiogiai priklauso nuo kūrėjo galvoje užgimusios idėjos.”- sako INDI dizaino studijos įkūrėjas, ekologinio dizaino asociacijos steigėjas Simonas Tarvydas, vienas pirmųjų Lietuvoje pritaikęs žiedinio dizaino principus.

Palaikydami šią idėja mūsų mokyklos 5-6 klasių moksleiviai iš antrinių žaliavų gamino jiems reikalingus gaminius: pieštukines, interjero detales, lesyklėles, žaisliukus.

Kviečiame pasigrožėti jų darbais.

Juk kiekvienas žmogus gali prisidėti prie gamtos saugojimo atsakingai vartodamas.

 

___________________________

Nijolė Misiukonienė Įrašo autorius:
Nijolė Misiukonienė
Technologijų mokytoja
Ankstesni įrašai


Susibūrusios į būrį
Namučius raidelės turi
Tai visai ne pasakėlė
Jų namučiai ABĖCĖLĖ


1a klasėje vyko abėcėlės šventė.

 

Sausio 28d. Vilniaus Naujininkų progimnazijoje tradiciškai vyko pirmokų abėcėlės šventė. Šiemet šventė buvo kitokia, nes vyko nuotoliu būdu. Į nuotolinį renginį susirinko 1b klasės pirmokai. Pasipuošę savo vardo karūnomis nukeliavo į raidžių šalį.

Kviečiame paminėti tarptautinę pelkių dieną ir sudalyvauti nemokame renginyje ,,Lietuvos pelkių reikšmė, apsauga ir atkūrimas“. Nuotolinį renginį organizuoja Nacionalinis ST lankytojų centras vasario 2d. (antradienį) 18val..

Vilniaus atviro jaunimo centas „Mes“ padalinys „Savas kampas“ kviečia mokinius dalyvauti savo veikloje

Pasibaigus pirmajam semestrui, progimnazijoje įvyko ne tik nuotolinė integruotų pamokų diena, bet ir kultūrinių pažintinių veiklų diena.

Sausio 26 - ąją, antradienį, progimnazijos mokiniai turėjo itin aktyvią dieną, kadangi buvo suplanuota daug kultūrinių pažintinių veiklų.